Dostawa pomocy naukowych do placówek oświatowych z Gminy Smętowo Graniczne w ramach projektów pt. „Akademia Smętowska 2” oraz „Edukacja Przedszkolna priorytetem Gminy Smętowo Graniczne
Zamawiający Gmina Smętowo Graniczne (Smętowo Graniczne, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa pomocy naukowych do placówek oświatowych z Gminy Smętowo Graniczne w ramach…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=160, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Smętowo Graniczne |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 191675669 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Dworcowa 10 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Smętowo Graniczne |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 83-230 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL638 - Starogardzki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sylwia.gajewska@smetowograniczne.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | bip.smetowograniczne.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-ed7a2058-d3de-4fb8-8493-35eb5248cdc6 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00305267 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-07-02 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00062355 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | „Edukacja Przedszkolna priorytetem Gminy Smętowo Graniczne” oraz „Akademia Smętowska 2”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021 – 2027, Działanie FEPM.05.07 oraz FEPM.05.08, wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa pomocy naukowych do placówek oświatowych z Gminy Smętowo Graniczne w ramach projektów pt. „Akademia Smętowska 2” oraz „Edukacja Przedszkolna priorytetem Gminy Smętowo Graniczne |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy naukowych do placówek oświatowych z Gminy Smętowo Graniczne w ramach projektów pt. „Akademia Smętowska 2”oraz „Edukacja Przedszkolna priorytetem Gminy Smętowo Graniczne z podziałem na następujące części: |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 32322000-6 - Urządzenia multimedialne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 30231320-6 - Monitory dotykowe 30213200-7 - Komputer tablet 30213100-6 - Komputery przenośne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-04-11 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 30 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | TeduExpert Łukasz Kreja |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5922065631 |
| 4.3.3.) | Ulica | Wielki Bukowiec 100 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Wielki Bukowiec |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 83-220 |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 287520,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00208773/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-04-29 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 287520,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →