Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 421 311 zł
Umowa zawarta
25 czerwca 2025
Okres realizacji
13 miesiące
Oferty w postępowaniu
13 ofertceny: 2 421 311 zł – 3 829 106 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe Kierownika budowy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont Drogi Gminnej nr 140210K Książ Wielki - Pokusa od km 0+000 do km 4+050 w miejscowościach Książ Wielki, Konaszówka, Mianocice, Rzędowice, Gmina Książ Wielki

Zamawiający Gmina Książ Wielki (Książ Wielki, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont Drogi Gminnej nr 140210K Książ Wielki - Pokusa od km 0+000 do km 4+050 w…”, wybierając ofertę wykonawcy Colas Polska Sp. z o.o. Wartość umowy: 2 421 311 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Gmina Książ WielkiKsiąż Wielki, Małopolskie (powiat Miechowski →)opublikowano 1 lipca 2025
Wartość umowy
2 421 311 zł
Liczba ofert
13 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Colas Polska Sp. z o.o. (Palędzie).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 421 311,36 zł (umowę zawarto 25 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert; ceny wahały się od 2 421 311,36 zł do 3 829 105,62 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 13 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail