Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
196 314 zł
Umowa zawarta
11 czerwca 2025
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 196 314 zł – 267 393 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zbieranie, transport oraz unieszkodliwienie odpadów zawierających azbest realizowane w gospodarstwach rolnych z terenu Gminy Zatory

Zamawiający Gmina Zatory (Zatory, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zbieranie, transport oraz unieszkodliwienie odpadów zawierających azbest realizowane w…”, wybierając ofertę wykonawcy PHU PIOTR Piotr Jaczyński. Wartość umowy: 196 314 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina ZatoryZatory, Mazowieckie (powiat Pułtuski →)opublikowano 1 lipca 2025
Wartość umowy
196 314 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU PIOTR Piotr Jaczyński (Leszno), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 196 313,76 zł (umowę zawarto 11 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 196 313,76 zł do 267 392,88 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Zatory

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550668143

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana Pawła II 106

1.5.2.)Miejscowość

Zatory

1.5.3.)Kod pocztowy

07-217

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@zatory.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zatory.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminazatory.ezamawiajacy.pl/app/login

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zbieranie, transport oraz unieszkodliwienie odpadów zawierających azbest realizowane w gospodarstwach rolnych z terenu Gminy Zatory

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f6aed228-08e9-4d4e-bcee-070685b646d2

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00302429

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00061386/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Zbieranie, transport oraz unieszkodliwienie odpadów zawierających azbest realizowane w gospodarstwach rolnych z terenu Gminy Zatory

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00246188

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RGI.271.6.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest Zbieranie, transport oraz unieszkodliwienie odpadów zawierających azbest realizowane w gospodarstwach rolnych z terenu Gminy Zatory
2) Łączna masa przeznaczonych do usunięcia w ramach zamówienia wyrobów zawierających azbest wynosi ok. 313,40 Mg.
3) Przyjmuje się, iż 1 m2 wyrobów zawierających azbest – pokrycia dachowego z płyt azbestowo-cementowych waży 0,015 Mg (15 kg)-wg Bazy azbestowej
4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

90650000-8 - Usługi usuwania azbestu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45262660-5 - Usuwanie azbestu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

196313,76 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

267392,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

196313,76 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU PIOTR Piotr Jaczyński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5291282915

7.3.4)Miejscowość

Leszno

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

196313,76 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zatory prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zatory.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 196 314 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90650000-8 (Usługi usuwania azbestu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PHU PIOTR Piotr Jaczyński (Leszno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.