Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
226 320 zł
Umowa zawarta
27 czerwca 2025
Okres realizacji
12 miesiące
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

usługa pomeczowego sprzątania trybun na obiekcie ORLEN Stadion - MOSiR 9/2025

Zamawiający Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o. (Płock, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „usługa pomeczowego sprzątania trybun na obiekcie ORLEN Stadion - MOSiR 9/2025”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Aktywności Zawodowej w Płocku. Wartość umowy: 226 320 zł.

Wartość umowy
226 320 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    12 czerwca 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 lipca 2025

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Aktywności Zawodowej w Płocku (Płock), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 226 320,00 zł (umowę zawarto 27 czerwca 2025 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 366071611

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Celebry Papieskiej 1

1.5.2.)Miejscowość

Płock

1.5.3.)Kod pocztowy

09-400

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@mosirplock.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.mosirplock.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


działalność obiektów sportowych

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

usługa pomeczowego sprzątania trybun na obiekcie ORLEN Stadion - MOSiR 9/2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ee4b0dcd-7eac-4099-9227-ddaa3802cd3d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00301610

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00275963

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 12 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

1.Zamawiający zastosował art. 30 ust. 4 ustawy Pzp - , wartość części zamówienia (ww. zamówienia)39.022,77 euro i 5,3% wartości całości zamówienia.2.MOSiR Płock będący Zamawiającym jest kontrolowany przez Gminę Miasto Płock, a Zakład Aktywizacji Zawodowej - potencjalny wykonawca założony (kontrolowany) przez Gminę Miasto Płock. MOSiR Płock i ZAZ podlegają kontroli sprawowanej przez ten sam podmiot, posiadający status zamawiającego - Gmina Miasto Płock. ponad 90% działalności kontrolowanego zamawiającego (ZAZ) dotyczy wykonywania zadań powierzonych mu przez zamawiającego sprawującego kontrolę (Gminę Miasto Płock). W kontrolowanym zamawiającym i w zamawiającym sprawującym kontrolę nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego.W związku z powyższym spełnione zostały okoliczności przewidziane w art. 214 ust. 1 pkt 12 ustawy Pzp, pozwalające na udzielenie ww. zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

MOSiR 9/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

3392709,40 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

180952,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania trybun w okresie około meczowym oraz sanitariatów w czasie trwania meczów na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Górskiego „ORLEN Stadion”:
1) Sprzątanie trybun wraz z siedziskami w ilości łącznej wynoszącej 15 004 szt., podzielone na dwa etapy, przed i po meczowe, zgodnie z załącznikiem nr 1 do OPZ będącym rzutem trybun stadionu.
2) Czyszczenie oraz zamiecenie chodników i innych ciągów komunikacyjnych w wymiarze 4 126 m2 zgodnie z dołączonym zrzutem trybun.
3) Po meczowe sprzątnięcie sanitariatów zlokalizowanych przy trybunach w ilości łącznej 24 sztuk o łącznej powierzchni 677,9 m2 i przyległych do nich korytarzy.
4) Utrzymanie czystości w czasie meczów w sanitariatach, uzupełnianie środków czystości w sanitariatach (papier toaletowy, ręczniki papierowe, mydło) dostarczanych przez Wykonawcę usługi.
5) Sprzątnięcie okolicy płyty głównej boiska po i przed każdym meczem.
6) Umycie i sprzątnięcie wiat dla zawodników, sędziów oraz obsługi medycznej – łącznie
4 szt. przed każdym meczem.
7) Usługa sprzątania nie obejmuje sprzątania kiosków gastronomicznych.

4.5.3.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Aktywności Zawodowej w Płocku

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7743263404

7.3.3)Ulica

Ks. I. Lasockiego 14

7.3.4)Miejscowość

Płock,

7.3.5)Kod pocztowy

09-402

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

226320,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90910000-9Usługi sprzątania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
553 800 zł
Próbka: 143 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
226 194 zł1 473 882 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 247 688 zł
Źródło próbki
CPV 90910000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
226 194 zł
Mediana
553 800 zł
Górny kwartyl
1 473 882 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płock.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 226 320 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90910000-9 (Usługi sprzątania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Aktywności Zawodowej w Płocku (Płock,). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.