Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
607 800 zł
Umowa zawarta
30 czerwca 2025
Okres realizacji
150 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 607 800 zł – 2 475 990 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostosowanie budynku LUW w Lublinie ul. Lubomelska 1-3 do wymogów ppoż. etap X - dostawa i montaż dźwigu dla służ ratowniczych

Zamawiający Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostosowanie budynku LUW w Lublinie ul. Lubomelska 1-3 do wymogów ppoż. etap X - dostawa…”, wybierając ofertę wykonawcy MP LIFTS Sp. z o.o. Wartość umowy: 607 800 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Lubelski Urząd Wojewódzki w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 1 lipca 2025
Wartość umowy
607 800 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MP LIFTS Sp. z o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 607 800,00 zł (umowę zawarto 30 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 607 800,00 zł do 2 475 990,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 150 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

LUBELSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W LUBLINIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000514294

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Spokojna 4

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-914

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 817424535

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kzyskowska@lublin.uw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.lublin.uw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.lublin.uw.gov.pl/pn/luw/demand/211556/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostosowanie budynku LUW w Lublinie ul. Lubomelska 1-3 do wymogów ppoż. etap X - dostawa i montaż dźwigu dla służ ratowniczych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-65b3d837-f848-4cf9-a79d-c943d76b7a8e

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00300704

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00104430/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Dostosowanie budynku LUW w Lublinie ul. Lubomelska 1-3 do wymagań ppoż. Etap X

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00239434

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OU-IV.272.20.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostosowanie budynku LUW w Lublinie ul. Lubomelska 1-3 do wymogów ppoż. etap X - dostawa i montaż dźwigu dla służ ratowniczych
Dostosowanie budynku LUW w Lublinie ul. Lubomelska 1-3 do wymogów ppoż. etap X – dostawa i montaż dźwigu dla służ ratowniczych” zgodnie z opracowaną dokumentacją projektowa
- architektura
- konstrukcja
- instalacje sanitarne
- instalacje elektryczne i teletechniczne

4.5.3.)Główny kod CPV

42416100-6 - Windy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

42416100-6 - Windy

50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind

45313100-5 - Instalowanie wind

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

607800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2475990,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

607800 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MP LIFTS Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7810000248

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

607800 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

150 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

42416100-6Windy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 702 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
208 313 zł354 375 zł
Rozstęp międzykwartylowy
146 062 zł
Źródło próbki
CPV 42416100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
208 313 zł
Mediana
250 702 zł
Górny kwartyl
354 375 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 607 800 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42416100-6 (Windy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MP LIFTS Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.