Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
663 736 zł
Umowa zawarta
27 czerwca 2025
Okres realizacji
115 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 663 736 zł – 664 861 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Udzielenie Gminie Porąbka długoterminowego kredytu w wysokości 2.200.000,00 PLN z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek

Zamawiający Gmina Porąbka (Porąbka, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Udzielenie Gminie Porąbka długoterminowego kredytu w wysokości 2.200.000,00 PLN z…”, wybierając ofertę wykonawcy Bank Spółdzielczy w Porąbce. Wartość umowy: 663 736 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina PorąbkaPorąbka, Śląskie (powiat Bielski →)opublikowano 30 czerwca 2025
Wartość umowy
663 736 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 maja 2025

    Termin ofert: 10 czerwca 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 czerwca 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bank Spółdzielczy w Porąbce (Porąbka), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 663 735,65 zł (umowę zawarto 27 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 663 735,65 zł do 664 860,63 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 115 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail