Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Prace malarskie na poziomie A i 0 TAURON Areny Kraków

Zamawiający Arena Kraków S.A. (Kraków, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Prace malarskie na poziomie A i 0 TAURON Areny Kraków”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Arena Kraków S.A.Kraków, Małopolskieopublikowano 30 czerwca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Arena Kraków S.A.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351143147

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Stanisława Lema 7

1.4.2.)Miejscowość

Kraków

1.4.3.)Kod pocztowy

31-571

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.4.7.)Numer telefonu

+48 662 221 209

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@arenakrakow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.arenakrakow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00300583

2.2.)Data ogłoszenia

2025-06-30

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00283434

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.1.5.Łączna wartość poszczególnych części zamówienia Przed zmianą

2833377,29 Po zmianie: 2830815,87

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.1.6.Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT) Przed zmianą

90087,23 Po zmianie: 87525,81

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowych polegających na malowaniu ścian w ciągach komunikacyjnych poziomu A oraz wykonaniu prac budowlanych w pomieszczeniach biurowych na poziomie 0 TAURON Areny Kraków obejmujących malowanie ścian do wysokości zabudowy sufitowej, zabudowę sufitu w sali konferencyjnej oraz na zabudowę w jednym z pokoi w przestrzeni nadsufitowej ścian gipsowych celem zapewnienia wyciszenia akustycznego całości pomieszczenia pokoju. Szacunkowa powierzchnia ścian do pomalowania to 1257 m2. Szacowana powierzchnia zabudowy sufitowej (kasetonowej) to 14,7 m2. Szacowana powierzchnia zabudowy regipsowo-kartonowej z wypełnieniem wełną to 32,5 m2. Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowych polegających na malowaniu ścian w ciągach komunikacyjnych poziomu A oraz wykonaniu prac budowlanych w pomieszczeniach biurowych na poziomie 0 TAURON Areny Kraków obejmujących malowanie ścian do wysokości zabudowy sufitowej, zabudowę sufitu w sali konferencyjnej oraz na zabudowę w jednym z pokoi w przestrzeni nadsufitowej ścian gipsowych celem zapewnienia wyciszenia akustycznego całości pomieszczenia pokoju. Szacunkowa powierzchnia ścian do pomalowania to 1257 m2. Szacowana powierzchnia zabudowy sufitowej (rastrowej) to 14,7 m2. Szacowana powierzchnia zabudowy regipsowo-kartonowej z wypełnieniem wełną to 32,5 m2.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-07-03 12:00 Po zmianie: 2025-07-07 12:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-07-03 12:05 Po zmianie: 2025-07-07 12:05

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-08-01 Po zmianie: 2025-08-05

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45442100-8Roboty malarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Arena Kraków S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45442100-8 (Roboty malarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.