Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
35 424 zł
Umowa zawarta
12 czerwca 2025
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 35 424 zł – 73 185 złodrzucone: 6wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie oświetlenia dróg gminnych - dostawa i montaż lamp solarnych na terenie Gminy Chybie

Zamawiający Gmina Chybie - Wójt Gminy Chybie (Chybie, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie oświetlenia dróg gminnych - dostawa i montaż lamp solarnych na terenie Gminy…”, wybierając ofertę wykonawcy Wichary Technic sp. z o.o. sp. k. Wartość umowy: 35 424 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina Chybie - Wójt Gminy ChybieChybie, Śląskie (powiat Cieszyński →)opublikowano 26 czerwca 2025
Wartość umowy
35 424 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Wichary Technic sp. z o.o. sp. k. (Zabrze), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 35 424,00 zł (umowę zawarto 12 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 35 424,00 zł do 73 185,00 zł. Odrzucono 6 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail