Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 317 354 zł
Umowa zawarta
24 czerwca 2025
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 1 317 354 zł – 1 614 990 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej nr 420301W w miejscowości Tończa, gmina Liw

Zamawiający Gmina Liw (Węgrów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej nr 420301W w miejscowości Tończa, gmina Liw”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych "MIKST". Wartość umowy: 1 317 354 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina LiwWęgrów, Mazowieckie (powiat Węgrowski →)opublikowano 26 czerwca 2025
Wartość umowy
1 317 354 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych "MIKST" (Węgrów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 317 354,14 zł (umowę zawarto 24 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 1 317 354,14 zł do 1 614 990,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail