Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
704 400 zł
Umowa zawarta
23 czerwca 2025
Okres realizacji
do 31 lipca 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Poraj

Zamawiający Gmina Poraj (Poraj, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Poraj”, wybierając ofertę wykonawcy Maxto ITS Sp. z o.o. Wartość umowy: 704 400 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina PorajPoraj, Śląskieopublikowano 25 czerwca 2025
Wartość umowy
704 400 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Maxto ITS Sp. z o.o. (Modlniczka).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 704 400,00 zł (umowę zawarto 23 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 lipca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail