Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
519 552 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Usługa systematycznego utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych oraz innych, użytkowanych przez Oddział Terenowy Urzędu Transportu Kolejowego w Krakowie, ul. Halicka 9, 31-036 Kraków
    Wartość umowy
    50 036 zł
    7 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Usługa systematycznego utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych oraz innych, użytkowanych przez Oddział Terenowy Urzędu Transportu Kolejowego w Katowicach, ul. Dworcowa 4, 40-012 Katowice
    Wartość umowy
    51 483 zł
    7 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Usługa systematycznego utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych oraz innych, użytkowanych przez Oddział Terenowy Urzędu Transportu Kolejowego we Wrocławiu, ul. Fabryczna 6, 53-609 Wrocław
    Wartość umowy
    62 878 zł
    8 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Usługa systematycznego utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych oraz innych, użytkowanych przez Oddział Terenowy Urzędu Transportu Kolejowego w Poznaniu, ul. Górecka 1, 60-201 Poznań
    Wartość umowy
    69 372 zł
    7 ofert
  5. Umowa zawarta
    Część 5Usługa systematycznego utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych oraz innych, użytkowanych przez Oddział Terenowy Urzędu Transportu Kolejowego w Szczecinie, Al. Wojska Polskiego 184C, 71-256 Szczecin
    Wartość umowy
    61 431 zł
    7 ofert
  6. Umowa zawarta
    Część 6Usługa utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych oraz innych użytkowanych na potrzeby Centrum Egzaminowania i Monitorowania Maszynistów w Warszawie, Al. Jerozolimskie 211, 02-222 Warszawa
    Wartość umowy
    224 352 zł
    9 ofert
Oferty w postępowaniu
45 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa systematycznego utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych oraz innych, użytkowanych przez Oddziały Terenowe UTK oraz CEMM

Zamawiający Urząd Transportu Kolejowego (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa systematycznego utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych oraz…”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 519 552 zł. Złożono 45 ofert.

Zamawiający: Urząd Transportu KolejowegoWarszawa, Mazowieckieopublikowano 25 czerwca 2025
Łączna wartość umów
519 552 zł
Liczba ofert
45 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 kwietnia 2025

    Termin ofert: 10 kwietnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    25 czerwca 2025

    7 ofert4 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: HEMAG H. GUZIAK Sp. J. (części 1, 3); FRONTIDA Sp. z o.o. (części 2, 5); BK Clean Katarzyna Brzozowska (część 4); Michał Bloch BM.COMPLEX (część 6).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 519 552,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 45 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Urząd Transportu Kolejowego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015481433

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleje Jerozolimskie 134

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-305

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@utk.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

utk.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zp.utk.gov.pl/pn/utk/demand/203415/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa systematycznego utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych oraz innych, użytkowanych przez Oddziały Terenowe UTK oraz CEMM

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-de95472f-6836-4c8e-bd75-bf0d696917bd

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00292641

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00133614/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.11 Usługi utrzymania czystości

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00170986

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BAG-WZPU.2500.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

517651,92 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa systematycznego utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych oraz innych, użytkowanych przez Oddział Terenowy Urzędu Transportu Kolejowego w Krakowie, ul. Halicka 9, 31-036 Kraków.

4.5.3.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

4.5.5.)Wartość części

56481,36 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa systematycznego utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych oraz innych, użytkowanych przez Oddział Terenowy Urzędu Transportu Kolejowego w Katowicach, ul. Dworcowa 4, 40-012 Katowice.

4.5.3.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

4.5.5.)Wartość części

59987,04 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa systematycznego utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych oraz innych, użytkowanych przez Oddział Terenowy Urzędu Transportu Kolejowego we Wrocławiu, ul. Fabryczna 6, 53-609 Wrocław.

4.5.3.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

4.5.5.)Wartość części

63938,16 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa systematycznego utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych oraz innych, użytkowanych przez Oddział Terenowy Urzędu Transportu Kolejowego w Poznaniu, ul. Górecka 1, 60-201 Poznań.

4.5.3.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

4.5.5.)Wartość części

59186,88 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa systematycznego utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych oraz innych, użytkowanych przez Oddział Terenowy Urzędu Transportu Kolejowego w Szczecinie, Al. Wojska Polskiego 184C, 71-256 Szczecin.

4.5.3.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

4.5.5.)Wartość części

64013,04 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych oraz innych użytkowanych na potrzeby Centrum Egzaminowania i Monitorowania Maszynistów w Warszawie, Al. Jerozolimskie 211, 02-222 Warszawa.

4.5.3.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

4.5.5.)Wartość części

214045,44 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

50036,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

109224,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

50036,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HEMAG H. GUZIAK Sp. J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6760053181

7.3.3)Ulica

ul. Konecznego 8

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-216

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

50036,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy w zakresie żądania określonej etykiety lub wskazania mającego zastosowanie wymagania określonej etykiety, zgodnie z art. 104 ustawy: - etykiety środowiskowej (tzw. Ekoetykieta)

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

51482,88 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

109224,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

51482,88 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
FRONTIDA Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: EKTHESE Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6762510004

7.3.3)Ulica

ul. Praska 62/18

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-322

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

51482,88 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy w zakresie żądania określonej etykiety lub wskazania mającego zastosowanie wymagania określonej etykiety, zgodnie z art. 104 ustawy: - etykiety środowiskowej (tzw. Ekoetykieta)

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

62877,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

154684,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

62877,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HEMAG H. GUZIAK Sp. J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6760053181

7.3.3)Ulica

ul. Konecznego 8

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-216

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

62877,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy w zakresie żądania określonej etykiety lub wskazania mającego zastosowanie wymagania określonej etykiety, zgodnie z art. 104 ustawy: - etykiety środowiskowej (tzw. Ekoetykieta)

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

69372,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

154684,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

69372,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BK Clean Katarzyna Brzozowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8512762131

7.3.3)Ulica

ul. Cyryla i Metodego 9a/26

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

71-541

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

69372,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy w zakresie żądania określonej etykiety lub wskazania mającego zastosowanie wymagania określonej etykiety, zgodnie z art. 104 ustawy: - etykiety środowiskowej (tzw. Ekoetykieta)

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

61431,12 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

142876,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

61431,12 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
FRONTIDA Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: EKTHESE Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6762510004

7.3.3)Ulica

ul. Praska 62/18

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-322

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

61431,12 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy w zakresie żądania określonej etykiety lub wskazania mającego zastosowanie wymagania określonej etykiety, zgodnie z art. 104 ustawy: - etykiety środowiskowej (tzw. Ekoetykieta)

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

165312,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

295200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

224352,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Michał Bloch BM.COMPLEX

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5242362896

7.3.3)Ulica

ul. Blokowa 6

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-614

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

224352,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy w zakresie żądania określonej etykiety lub wskazania mającego zastosowanie wymagania określonej etykiety, zgodnie z art. 104 ustawy: - etykiety środowiskowej (tzw. Ekoetykieta)

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90910000-9Usługi sprzątania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
554 921 zł
Próbka: 145 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
226 603 zł1 498 723 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 272 120 zł
Źródło próbki
CPV 90910000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
226 603 zł
Mediana
554 921 zł
Górny kwartyl
1 498 723 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Transportu Kolejowego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 519 552 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90910000-9 (Usługi sprzątania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: HEMAG H. GUZIAK Sp. J. (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.