Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa pomocy dydaktycznych na potrzeby unowocześnienia procesu nauczania w ZSTiO w postaci urządzeń,sprzętu i materiałów dydaktycznych w ramach projektu Mistrzowie Mechaniki–nowe wyzwania edukacyjne

Zamawiający Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Ks. Edmunda Domańskiego w Iłowie-osadzie (Iłowo-Osada, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa pomocy dydaktycznych na potrzeby unowocześnienia procesu nauczania w ZSTiO w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 767 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. KS. EDMUNDA DOMAŃSKIEGO W IŁOWIE-OSADZIE

1.2.)Oddział zamawiającego

ZSTiO w Iłowie-Osadzie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 519461860

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Leśna 10A

1.4.2.)Miejscowość

Iłowo-Osada

1.4.3.)Kod pocztowy

13-240

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zszilowo@mailbox.olsztyn.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zstio-ilowo.edu.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d99c3049-272c-4172-8c94-3b94f0a4db5f

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00291674

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-06-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00190434

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie w ramach realizacji projektu ,,Mistrzowie Mechaniki – nowe wyzwania edukacyjne” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur na lata 2021 – 2027.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa pomocy dydaktycznych na potrzeby unowocześnienia procesu nauczania w ZSTiO w postaci urządzeń,sprzętu i materiałów dydaktycznych w ramach projektu Mistrzowie Mechaniki–nowe wyzwania edukacyjne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych na potrzeby unowocześnienia procesu nauczania w ZSTiO w postaci urządzeń, sprzętu i materiałów dydaktycznych, w ramach realizacji projektu ,,Mistrzowie Mechaniki – nowe wyzwania edukacyjne” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur na lata 2021 – 2027.

3.9.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

42997300-4 - Roboty przemysłowe

42620000-8 - Tokarki, obrabiarki do wiercenia i frezowania

42671000-0 - Rękojeści narzędzi

42637000-0 - Obrabiarki do wiercenia, strugania lub frezowania metalu

42641100-2 - Obrabiarki do obróbki kamienia

44512940-3 - Zestawy narzędziowe

42636000-3 - Prasy

42632000-5 - Obrabiarki sterowane komputerowo do metalu

30213300-8 - Komputer biurkowy

48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego

42962200-9 - Prasa drukarska

42965100-9 - System zarządzania magazynami

42123400-1 - Sprężarki powietrza

31710000-6 - Sprzęt elektroniczny

30237100-0 - Części komputerów

31682210-5 - Aparatura i sprzęt sterujący

30232150-0 - Drukarki atramentowe

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

39121100-7 - Biurka

42661000-7 - Urządzenia do lutowania na miękko i na twardo

42522000-1 - Wentylatory inne niż domowe

42418930-7 - Pojazdy z ładowaniem bocznym

39713410-0 - Maszyny do czyszczenia podłóg

42676000-5 - Części narzędzi ręcznych

31640000-4 - Maszyny i aparatura jednozadaniowa

39141300-5 - Szafy

43800000-1 - Urządzenia warsztatowe

42642000-8 - Obrabiarki do obróbki drewna, kości, korka, gumy lub twardych tworzyw sztucznych

38412000-6 - Termometry

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

21 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "BMS" SPÓŁKA JAWNA Z. BIELECKI

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170324452

4.3.3.)Ulica

ul. Staszica 22

4.3.4.)Miejscowość

Kwidzyn

4.3.5.)Kod pocztowy

82-500

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

310306,86 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00291671/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-05-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

310306,86 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162100-6Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 767 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
78 551 zł354 999 zł
Rozstęp międzykwartylowy
276 448 zł
Źródło próbki
CPV 39162100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
78 551 zł
Mediana
219 767 zł
Górny kwartyl
354 999 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Ks. Edmunda Domańskiego w Iłowie-osadzie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Iłowo-Osada.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.