Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
404 375 zł
Umowa zawarta
17 kwietnia 2025
Okres realizacji
14 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 404 375 zł – 431 027 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres przedłużonej rękojmi i gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja istniejącego oświetlenia drogowego na terenie Gminy Żegocina

Zamawiający Gmina Żegocina (Żegocina, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja istniejącego oświetlenia drogowego na terenie Gminy Żegocina”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Elektryczna i Teletechniczna Kamil Jasiński. Wartość umowy: 404 375 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina ŻegocinaŻegocina, Małopolskie (powiat Bocheński →)opublikowano 24 czerwca 2025
Wartość umowy
404 375 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 września 2024

    Termin ofert: 10 października 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 czerwca 2025

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Elektryczna i Teletechniczna Kamil Jasiński (Gródek nad Dunajcem), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 404 374,80 zł (umowę zawarto 17 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 404 374,80 zł do 431 027,01 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ŻEGOCINA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851660750

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

316

1.5.2.)Miejscowość

Żegocina

1.5.3.)Kod pocztowy

32-731

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@zegocina.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zegocina.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zegocina.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja istniejącego oświetlenia drogowego na terenie Gminy Żegocina

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e2b62871-3fdd-4454-87d2-76ca240dc4fb

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00291650

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00227839/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Modernizacja istniejącego oświetlenia drogowego na terenie Gminy Żegocina

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00495575

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.7.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn: „Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Żegocina”. Przedsięwzięcie współfinansowane z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
W zakres prac wchodzi m.in.: Demontaż istniejących opraw, wraz z ich utylizacją, dostawa i montaż nowych opraw oświetleniowych typu LED wraz ze zdalnym sterowaniem mocą oprawy. Wykonanie pomiarów elektrycznych dla nowych opraw, sporządzenie dokumentacji powykonawczej zawierającej wyniki pomiarów, certyfikaty i atesty odpowiadające wymaganiom.
Wykonanie i zamontowanie tablic informacyjnych zgodnie z wytycznymi Polskiego Ładu dla każdego z odcinków oświetlenia.
Szczegółowy opis przedmiotu zawiera: przedmiar robót, specyfikacja techniczna, załączniki graficzne, projektowane postanowienia umowy stanowiące odpowiednio załączniki do SWZ.

UWAGA!
Zamawiający informuje, że zadanie dofinansowane jest w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
W przypadku niedotrzymania terminu realizacji zadania wskazanego SWZ, Zamawiający może utracić dofinansowanie. W przypadku, o którym mowa powyżej Wykonawca zobowiązany będzie do pokrycia powstałej szkody związanej z utratą dofinansowania.

4.5.3.)Główny kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

404374,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

431027,01 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

404374,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Elektryczna i Teletechniczna Kamil Jasiński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7343528856

7.3.3)Ulica

Przydonica 48

7.3.4)Miejscowość

Gródek nad Dunajcem

7.3.5)Kod pocztowy

33-318

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

404374,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
266 075 zł
Próbka: 49 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
173 716 zł636 756 zł
Rozstęp międzykwartylowy
463 040 zł
Źródło próbki
CPV 45310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
173 716 zł
Mediana
266 075 zł
Górny kwartyl
636 756 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Żegocina prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żegocina.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 404 375 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Elektryczna i Teletechniczna Kamil Jasiński (Gródek nad Dunajcem). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.