Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
221 400 zł
Umowa zawarta
23 czerwca 2025
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 221 400 zł – 267 900 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania pn.: „Budowa drogi dla rowerów w ciągu drogi powiatowej Nr 1041R Jarocin – Huta Krzeszowska w miejscowości Majdan Golczański i Golce”

Zamawiający Powiat Niżański (Nisko, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania pn.: Budowa drogi dla rowerów w ciągu…”, wybierając ofertę wykonawcy Marbud Marcin Walkiewicz. Wartość umowy: 221 400 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Powiat NiżańskiNisko, Podkarpackie (powiat Niżański →)opublikowano 24 czerwca 2025
Wartość umowy
221 400 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Marbud Marcin Walkiewicz (Tarnobrzeg), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 221 400,00 zł (umowę zawarto 23 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 221 400,00 zł do 267 900,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Niżański

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409198

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pl. Wolności 2

1.5.2.)Miejscowość

Nisko

1.5.3.)Kod pocztowy

37-400

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.)Numer telefonu

158412700

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gm@powiatnizanski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiatnizanski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9038f4bd-bf43-4511-b784-e4ea119ce95f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania pn.: „Budowa drogi dla rowerów w ciągu drogi powiatowej Nr 1041R Jarocin – Huta Krzeszowska
w miejscowości Majdan Golczański i Golce”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9038f4bd-bf43-4511-b784-e4ea119ce95f

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00289925

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00044043/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.17 Budowa drogi dla rowerów w ciągu drogi powiatowej Nr 1041R Jarocin - Huta Krzeszowska w miejscowości Majdan Golczański i Golce

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00238212

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GM.272.63.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania pn

„Budowa drogi dla rowerów w ciągu drogi powiatowej Nr 1041R Jarocin – Huta Krzeszowska w miejscowości Majdan Golczański i Golce” Lokalizacja odcinka DP Nr 1041R Jarocin – Huta Krzeszowska : - początek odcinka: w km 3+917 (skrzyżowanie z drogą powiatową Nr 1038R Majdan Golczański – Golce) w miejscowości Majdan Golczański -koniec odcinka: w km 8+245 (granica gminy) Stan istniejący: -klasa drogi – „L” -kategoria drogi – powiatowa, -jezdnia o nawierzchni bitumicznej szerokości 5,0 m, -pobocze z kruszywa łamanego, obustronne, - rowy przydrożne trawiaste, - długość odcinka: około 4328,0 mb. Założenia projektowe: -klasa drogi „L”, -kategoria drogi – powiatowa, -początek opracowania: jak w lokalizacji, -koniec opracowania : jak w lokalizacji, -zaprojektować: drogę dla rowerów, -zaprojektować bezpieczne przejazdy dla rowerów z zastosowaniem OZE do oświetlenia przejścia, -koncepcja dokumentacji projektowej musi uzyskać akceptację Zarządu Dróg Powiatowych w Nisku, fd-w przypadku konieczności, wykonać dokumentację na przebudowę istniejącej infrastruktury teletechnicznej i elektrycznej, -w przypadku konieczności: uzyskać pozwolenie wodnoprawne, decyzję środowiskową i dokonać wszystkich niezbędnych uzgodnień (Wody Polskie, RDOŚ oraz uzgodnienia z właścicielami sieci), -wykonać projekt stałej organizacji ruchu, Dokumentację wykonać w trybie przepisów ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 311).

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

221400 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

267900 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

221400 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marbud Marcin Walkiewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

520496783

7.3.3)Ulica

ul. Prof. Stanisława Tarnowskiego 28/3

7.3.4)Miejscowość

Tarnobrzeg

7.3.5)Kod pocztowy

39-400

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

221400 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Niżański prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nisko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 221 400 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Marbud Marcin Walkiewicz (Tarnobrzeg). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.