ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

KONSERWACJA DŹWIGÓW, USUWANIE AWARII, DOKONYWANIE NAPRAW ORAZ ŚWIADCZENIE USŁUG POGOTOWIA DŹWIGOWEGO

Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „KONSERWACJA DŹWIGÓW, USUWANIE AWARII, DOKONYWANIE NAPRAW ORAZ ŚWIADCZENIE USŁUG POGOTOWIA…”. Termin składania ofert minął 4 lipca 2025, 09:00. Wadium: 641 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 24 czerwca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
641 zł
Termin składania ofert
4 lipca 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Wartość 1 roboczogodziny (R) za wykonanie usługi usuwania awarii i dokonywania napraw30%Okres gwarancji dla wymienionych części10%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    24 czerwca 2025

    Termin ofert: 4 lipca 2025 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    25 sierpnia 2025

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Wartość 1 roboczogodziny (R) za wykonanie usługi usuwania awarii i dokonywania napraw 30%, Okres gwarancji dla wymienionych części 10%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: KONSERWACJA DŹWIGÓW, USUWANIE AWARII, DOKONYWANIE NAPRAW ORAZ ŚWIADCZENIE USŁUG POGOTOWIA DŹWIGOWEGO.

  • 3

    RyzykoWadium: 641,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail