„Utworzenie klubu dziecięcego "Bajkowy Zakątek" w Papowie Biskupim” realizowane w ramach programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029
Zamawiający Gmina Papowo Biskupie (Papowo Biskupie, Kujawsko-Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „„Utworzenie klubu dziecięcego "Bajkowy Zakątek" w Papowie Biskupim” realizowane w ramach…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4119, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
12 czerwca 2025
Termin ofert: 8 lipca 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
23 czerwca 2025
- Zmiana ogłoszenia
01 lipca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
28 sierpnia 2025
5 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
24 lipca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Papowo Biskupie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 871118520 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Papowo Biskupie 128 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Papowo Biskupie |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 86-221 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL616 - Grudziądzki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 566768101 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 566768101 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gmina@papowobiskupie.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.papowobiskupie.com.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00289052 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2025-06-23 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00276222 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2025-07-03 10:00 Po zmianie: 2025-07-07 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2025-07-03 10:30 Po zmianie: 2025-07-07 10:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2025-08-01 Po zmianie: 2025-08-05 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.