Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość umów
259 174 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    33 800 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    34 301 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    37 572 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    36 000 zł
    4 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    30 178 zł
    4 oferty
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    48 772 zł
    4 oferty
  7. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    38 551 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
28 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Montaż instalacji antenowych do stacji bazowej systemu radiokomunikacyjnego na obiektach zewnętrznych

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Montaż instalacji antenowych do stacji bazowej systemu radiokomunikacyjnego na obiektach…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 259 174 zł. Złożono 28 ofert.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w KatowicachKatowice, Śląskieopublikowano 18 czerwca 2025
Łączna wartość umów
259 174 zł
Liczba ofert
28 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Axians Network Poland Sp. z o.o. (część 1); Qualitel Service Sp. z o.o. (części 2, 3, 5, 7); Axians Networks Poland Sp. z o.o. (części 4, 6).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 259 174,25 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 28 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

1.3.)Oddział zamawiającego

Wydział Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 270208292

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Lompy 19

1.5.2.)Miejscowość

Katowice

1.5.3.)Kod pocztowy

40-038

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@ka.policja.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.slaska.policja.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://slaska-policja.eb2b.com.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Montaż instalacji antenowych do stacji bazowej systemu radiokomunikacyjnego na obiektach zewnętrznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-218968d5-3772-46ec-a2bb-057ecf214917

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00284376

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00116509/19/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Usługa montażu instalacji antenowych do stacji bazowej systemu radiokomunikacyjnego na obiektach zewnętrznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00181689

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-2380-119/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 - Montaż instalacji antenowych do systemu radiokomunikacyjnego TETRA na obiekcie TON Ogrodzieniec. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.1 oraz 3.1.1, 3.1.2 do SWZ.
Parametry techniczne zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia odpowiednio w załączniku nr 3.1-3.7 (STWiORB), nr 3.1.1-3.7.1 (projekt techniczny), 3.1.2-3.7.2 (przedmiar) do SWZ i stanowią minimalne wymagania Zamawiającego. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Termin realizacji 8 tygodni od dnia zawarcia umowy pod warunkiem, że Zamawiający najpóźniej na 14 dni kalendarzowych przed upływem 8 tygodni dostarczy wykonawcy materiał wskazany w załącznikach do SWZ opis przedmiotu zamówienia. W przypadku gdy Zamawiający nie dostarczy materiału wykonawcy, termin na realizację zostaje przesunięty, wówczas 14 dniowy termin liczy się od dnia dostarczenia materiału wykonawcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

45312300-0 - Instalowanie anten

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45312330-9 - Montaż anten radiowych

4.5.5.)Wartość części

43072,68 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 - Montaż instalacji antenowych do systemu radiokomunikacyjnego TETRA na obiekcie TSR Jeleśnia/Góra Krzyżowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.2 oraz 3.2.1, Parametry techniczne zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia odpowiednio w załączniku nr 3.1-3.7 (STWiORB), nr 3.1.1-3.7.1 (projekt techniczny), 3.1.2-3.7.2 (przedmiar) do SWZ i stanowią minimalne wymagania Zamawiającego. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Termin realizacji 8 tygodni od dnia zawarcia umowy pod warunkiem, że Zamawiający najpóźniej na 14 dni kalendarzowych przed upływem 8 tygodni dostarczy wykonawcy materiał wskazany w załącznikach do SWZ opis przedmiotu zamówienia. W przypadku gdy Zamawiający nie dostarczy materiału wykonawcy, termin na realizację zostaje przesunięty, wówczas 14 dniowy termin liczy się od dnia dostarczenia materiału wykonawcy.3.2.2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45312300-0 - Instalowanie anten

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45312330-9 - Montaż anten radiowych

4.5.5.)Wartość części

46150,42 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3 - Montaż instalacji antenowych do systemu radiokomunikacyjnego TETRA na obiekcie TSR Rajcza/g. Hutyrów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.3 oraz 3.3.1, 3.3.2 do SWZ.
Parametry techniczne zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia odpowiednio w załączniku nr 3.1-3.7 (STWiORB), nr 3.1.1-3.7.1 (projekt techniczny), 3.1.2-3.7.2 (przedmiar) do SWZ i stanowią minimalne wymagania Zamawiającego. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Termin realizacji 8 tygodni od dnia zawarcia umowy pod warunkiem, że Zamawiający najpóźniej na 14 dni kalendarzowych przed upływem 8 tygodni dostarczy wykonawcy materiał wskazany w załącznikach do SWZ opis przedmiotu zamówienia. W przypadku gdy Zamawiający nie dostarczy materiału wykonawcy, termin na realizację zostaje przesunięty, wówczas 14 dniowy termin liczy się od dnia dostarczenia materiału wykonawcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

45312300-0 - Instalowanie anten

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45312330-9 - Montaż anten radiowych

4.5.5.)Wartość części

40688,01 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4 - Montaż instalacji antenowych do systemu radiokomunikacyjnego TETRA na obiekcie TSR Wisła/os. Kozińce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.4 oraz 3.4.1, 3.4.2 do SWZ.
Parametry techniczne zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia odpowiednio w załączniku nr 3.1-3.7 (STWiORB), nr 3.1.1-3.7.1 (projekt techniczny), 3.1.2-3.7.2 (przedmiar) do SWZ i stanowią minimalne wymagania Zamawiającego. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Termin realizacji 8 tygodni od dnia zawarcia umowy pod warunkiem, że Zamawiający najpóźniej na 14 dni kalendarzowych przed upływem 8 tygodni dostarczy wykonawcy materiał wskazany w załącznikach do SWZ opis przedmiotu zamówienia. W przypadku gdy Zamawiający nie dostarczy materiału wykonawcy, termin na realizację zostaje przesunięty, wówczas 14 dniowy termin liczy się od dnia dostarczenia materiału wykonawcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

45312300-0 - Instalowanie anten

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45312330-9 - Montaż anten radiowych

4.5.5.)Wartość części

46066,10 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 5 - Montaż instalacji antenowych do systemu radiokomunikacyjnego TETRA na obiekcie TSR Żywiec/g. Grojec. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.5 oraz 3.5.1, 3.5.2 do SWZ.
Parametry techniczne zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia odpowiednio w załączniku nr 3.1-3.7 (STWiORB), nr 3.1.1-3.7.1 (projekt techniczny), 3.1.2-3.7.2 (przedmiar) do SWZ i stanowią minimalne wymagania Zamawiającego. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Termin realizacji 8 tygodni od dnia zawarcia umowy pod warunkiem, że Zamawiający najpóźniej na 14 dni kalendarzowych przed upływem 8 tygodni dostarczy wykonawcy materiał wskazany w załącznikach do SWZ opis przedmiotu zamówienia. W przypadku gdy Zamawiający nie dostarczy materiału wykonawcy, termin na realizację zostaje przesunięty, wówczas 14 dniowy termin liczy się od dnia dostarczenia materiału wykonawcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

45312300-0 - Instalowanie anten

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45312330-9 - Montaż anten radiowych

4.5.5.)Wartość części

41079,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 6 - Montaż instalacji antenowych do systemu radiokomunikacyjnego TETRA na obiekcie OIK Siewierz/Żelisławice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.6 oraz 3.6.1, 3.6.2 do SWZ.
Parametry techniczne zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia odpowiednio w załączniku nr 3.1-3.7 (STWiORB), nr 3.1.1-3.7.1 (projekt techniczny), 3.1.2-3.7.2 (przedmiar) do SWZ i stanowią minimalne wymagania Zamawiającego. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Termin realizacji 8 tygodni od dnia zawarcia umowy pod warunkiem, że Zamawiający najpóźniej na 14 dni kalendarzowych przed upływem 8 tygodni dostarczy wykonawcy materiał wskazany w załącznikach do SWZ opis przedmiotu zamówienia. W przypadku gdy Zamawiający nie dostarczy materiału wykonawcy, termin na realizację zostaje przesunięty, wówczas 14 dniowy termin liczy się od dnia dostarczenia materiału wykonawcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

45312300-0 - Instalowanie anten

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45312330-9 - Montaż anten radiowych

4.5.5.)Wartość części

45309,85 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 7 - Montaż instalacji antenowych do systemu radiokomunikacyjnego TETRA na obiekcie RTON Wisła/Skrzyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.7 oraz 3.7.1, 3.7.2 do SWZ.
Parametry techniczne zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia odpowiednio w załączniku nr 3.1-3.7 (STWiORB), nr 3.1.1-3.7.1 (projekt techniczny), 3.1.2-3.7.2 (przedmiar) do SWZ i stanowią minimalne wymagania Zamawiającego. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Termin realizacji 8 tygodni od dnia zawarcia umowy pod warunkiem, że Zamawiający najpóźniej na 14 dni kalendarzowych przed upływem 8 tygodni dostarczy wykonawcy materiał wskazany w załącznikach do SWZ opis przedmiotu zamówienia. W przypadku gdy Zamawiający nie dostarczy materiału wykonawcy, termin na realizację zostaje przesunięty, wówczas 14 dniowy termin liczy się od dnia dostarczenia materiału wykonawcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

45312300-0 - Instalowanie anten

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45312330-9 - Montaż anten radiowych

4.5.5.)Wartość części

44299,36 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

53255,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33800 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Tak

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Axians Network Poland Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5221024941

7.3.3)Ulica

Annopol 4A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-236

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

56 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

34301,38 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39212,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

34301,38 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Tak

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Qualitel Service Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5833310891

7.3.3)Ulica

Ujeścisko 10

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-130

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

34301,38 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

56 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

37571,96 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

41200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

37571,96 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Tak

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Qualitel Service Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5833310891

7.3.3)Ulica

Ujeścisko 10

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-130

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

37571,96 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

56 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

36000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

49740,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

36000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Tak

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Axians Networks Poland Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5221024941

7.3.3)Ulica

Annopol 4A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-236

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

36000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

56 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

30177,67 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

37076,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

30177,67 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Tak

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Qualitel Service Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5833310891

7.3.3)Ulica

Ujeścisko 10

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-130

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30177,67 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

56 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

48771,96 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

66658,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

48771,96 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Tak

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Axians Networks Poland Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5221024941

7.3.3)Ulica

Annopol 4A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-236

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

48771,96 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

56 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

38551,28 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

38551,28 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Tak

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Qualitel Service Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5833310891

7.3.3)Ulica

Ujeścisko 10

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-130

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

38551,28 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

56 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45312300-0Instalowanie anten
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 259 174 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45312300-0 (Instalowanie anten). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Axians Network Poland Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.