Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
273 164 zł
Umowa zawarta
13 czerwca 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 273 164 zł – 792 897 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Letnie oczyszczanie utwardzonych dróg gminnych na terenie Gminy Raszyn w 2025 roku

Zamawiający Gmina Raszyn (Raszyn, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Letnie oczyszczanie utwardzonych dróg gminnych na terenie Gminy Raszyn w 2025 roku”, wybierając ofertę wykonawcy Polsuper Sp. z o.o. Wartość umowy: 273 164 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina RaszynRaszyn, Mazowieckie (powiat Pruszkowski →)opublikowano 17 czerwca 2025
Wartość umowy
273 164 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Polsuper Sp. z o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 273 163,50 zł (umowę zawarto 13 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 273 163,50 zł do 792 896,52 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail