Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
135 673 zł
Umowa zawarta
2 czerwca 2025
Okres realizacji
21 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertywszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Asysta techniczna przy konfiguracji sprzętu – znaczenie 20%20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„ Dostawa sprzętu oraz oprogramowania do nagrań muzycznych dla Studia Nagrań Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie”

Zamawiający Akademia Muzyczna im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu oraz oprogramowania do nagrań muzycznych dla Studia Nagrań Akademii…”, wybierając ofertę wykonawcy Gorycki&Sznyterman Sp. z o.o. , ul. Chałubińskiego 53. Wartość umowy: 135 673 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
135 673 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 kwietnia 2025

    Termin ofert: 8 maja 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 czerwca 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Gorycki&Sznyterman Sp. z o.o. , ul. Chałubińskiego 53 (Kraków), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 135 672,69 zł (umowę zawarto 2 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 21 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail