Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
936 493 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków cieniujących do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie Pakiet 1- Środki cieniujące
    Wartość umowy
    572 388 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wkładów kompatybilnych z wstrzykiwaczem MEDRAD STELLANT do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 3 (słownie trzy) pakiety, Pakiet 2- Łączniki
    Wartość umowy
    345 600 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków cieniujących do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie , Pakiet 3- Środki cieniujące
    Wartość umowy
    18 504 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Dostawa kontrastów i łączników dla pracowni RTG"

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (Hrubieszów, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa kontrastów i łączników dla pracowni RTG”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 936 493 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
936 493 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 kwietnia 2025

    Termin ofert: 25 kwietnia 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    16 czerwca 2025

    2 oferty3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: "FARMACOL-LOGISTYKA" sp. z o.o. (część 1); Nettle spółka akcyjna (część 2); URTICA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 936 492,63 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W HRUBIESZOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000308376

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Józefa Piłsudskiego 11

1.5.2.)Miejscowość

Hrubieszów

1.5.3.)Kod pocztowy

22-500

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.)Numer telefonu

(084) 53 53 343

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne2@spzozhrubieszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.spzozhrubieszow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://spzozhrubieszow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Dostawa kontrastów i łączników dla pracowni RTG"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9d4ab6d3-095f-47e1-867d-54063f3c6d1d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00280416

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00122030/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa kontrastów i łaczników do pracowni RTG

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00195944

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

3/275/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

885555,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków cieniujących do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie
Pakiet 1- Środki cieniujące

4.5.3.)Główny kod CPV

33696000-5 - Odczynniki i środki kontrastowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696800-3 - Nośniki kontrastu rentgenowskiego

4.5.5.)Wartość części

548350,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wkładów kompatybilnych z wstrzykiwaczem MEDRAD STELLANT do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 3 (słownie trzy) pakiety, Pakiet 2- Łączniki.

4.5.3.)Główny kod CPV

33696000-5 - Odczynniki i środki kontrastowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696800-3 - Nośniki kontrastu rentgenowskiego

4.5.5.)Wartość części

320000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków cieniujących do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie , Pakiet 3- Środki cieniujące

4.5.3.)Główny kod CPV

33696000-5 - Odczynniki i środki kontrastowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696800-3 - Nośniki kontrastu rentgenowskiego

4.5.5.)Wartość części

17205,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

572388,34 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

592144,69 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

572388,34 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"FARMACOL-LOGISTYKA" sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

525-240-95-76

7.3.3)Ulica

Szopienicka

7.3.4)Miejscowość

Katowice

7.3.5)Kod pocztowy

40-431

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

572388,34 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

345600,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

345600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

345600,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Nettle spółka akcyjna

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Bayer spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992569522

7.3.3)Ulica

Hubska

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

50-502

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

345600,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18504,29 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18504,29 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18504,29 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

URTICA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8942556799

7.3.3)Ulica

Krzemieniecka

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

54-613

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18504,29 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696000-5Odczynniki i środki kontrastowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 401 575 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
464 717 zł4 572 981 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 108 264 zł
Źródło próbki
CPV 33696000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
464 717 zł
Mediana
1 401 575 zł
Górny kwartyl
4 572 981 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Hrubieszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 936 493 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33696000-5 (Odczynniki i środki kontrastowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: "FARMACOL-LOGISTYKA" sp. z o.o. (Katowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.