ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Roboty budowlane polegające na wykonaniu prac malarskich w wybranych pomieszczeniach w Domach Studenckich Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Zamawiający Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Roboty budowlane polegające na wykonaniu prac malarskich w wybranych pomieszczeniach w…”. Termin składania ofert minął 2 lipca 2025, 09:00. Wadium: 3000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w ToruniuToruń, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 16 czerwca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
3000 zł
Termin składania ofert
2 lipca 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji i rękojmi 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Roboty budowlane polegające na wykonaniu prac malarskich w wybranych pomieszczeniach w Domach Studenckich Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

  • 3

    RyzykoWadium: 3 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail