Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
5 319 750 zł
Umowa zawarta
6 czerwca 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 5 319 750 zł – 7 695 254 złodrzucone: 6wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja i rękojmia za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

BUDOWA GMINNEGO ŻŁOBKA W CELESTYNOWIE

Zamawiający Gmina Celestynów (Celestynów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „BUDOWA GMINNEGO ŻŁOBKA W CELESTYNOWIE”, wybierając ofertę wykonawcy Defero Spółka z o.o. Wartość umowy: 5 319 750 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina CelestynówCelestynów, Mazowieckie (powiat Zwoleński →)opublikowano 12 czerwca 2025
Wartość umowy
5 319 750 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Defero Spółka z o.o. (Sieradz).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 5 319 750,00 zł (umowę zawarto 6 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 5 319 750,00 zł do 7 695 254,46 zł. Odrzucono 6 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail