Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
70 000 zł
Umowa zawarta
3 czerwca 2025
Okres realizacji
do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Letnie utrzymanie dróg

Zamawiający Gmina Jodłowa (Jodłowa, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Letnie utrzymanie dróg”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Gospodarki Komunalnej w Jodłowej Sp. z o.o. Wartość umowy: 70 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina JodłowaJodłowa, Podkarpackie (powiat Dębicki →)opublikowano 11 czerwca 2025
Wartość umowy
70 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Gospodarki Komunalnej w Jodłowej Sp. z o.o. (Jodłowa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 70 000,00 zł (umowę zawarto 3 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Jodłowa

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851661100

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

brak

1.5.2.)Miejscowość

Jodłowa

1.5.3.)Kod pocztowy

39-225

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.gmina@jodlow.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jodlowa.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5bf33e52-88df-43ce-bc57-031965c787dc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Letnie utrzymanie dróg

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5bf33e52-88df-43ce-bc57-031965c787dc

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00273607

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00030627/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Letnie utrzymanie dróg

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00237045

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

a) zamawiający sprawuje nad tą osobą prawną kontrolę, odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami,
polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej osoby
prawnej; warunek ten jest również spełniony, gdy kontrolę taką sprawuje inna osoba prawna kontrolowana przez
Zamawiającego w taki sam sposób,
b) ponad 90% działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez zamawiającego sprawującego kontrolę lub przez inną osobę prawną, nad którą ten zamawiający sprawuje kontrolę, o której mowa w lit. a,
c) w kontrolowanej osobie prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.7.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr1. Wykaszanie poboczy dróg.
1. Wykonanie prac polegających na mechanicznym koszeniu traw, chwastów i drobnych zakrzaczeń na poboczach dróg gminnych oraz na placach gminnych.
2. Wykonawca określi cenę jednostkową wykoszenie 1m2.
3. Planowane jest dwukrotne wykonanie koszenia poboczy przy drogach Gminy Jodłowa. Na jedno koszenie przypada 116 kilometrów poboczy i rowów na szerokość 1m.

a) Zadanie nr2. Wycinka krzaków i gałęzi przydrożnych

1. Wykonanie prac polegających na mechanicznej wycince krzaków oraz gałęzi na poboczach dróg gminnych. Planowana jest wycinka ok. 2000m2.
2. Wykonawca określi cenę jednostkową za wycinkę 1m2 krzaków i gałęzi. Przyjmuje się iż, miejsce zakrzaczone pobocza drogi podlega wycince na szerokość pół metra.
3. Wykonanie wycinki gałęzi przydrożnych uwzględnia ich utylizację wykonaną przez wykonawcę tj. wywóz bądź ścięcie rębakiem.


Warunki ogólne:

1. Wynagrodzenie wykonawcy będzie stanowić cenę jednostkową pomnożoną przez ilość faktycznie wykonanych przez Wykonawcę i odebranych przez Zamawiającego robót. Zakres robót będzie ustalany sukcesywnie według potrzeb Zamawiającego.
2. Podstawę do wypłaty wynagrodzenia będzie stanowić protokół odbioru robót potwierdzony podpisami przedstawicieli Urzędu Gminy oraz przez Wykonawcę.
3. Zamawiający może zmniejszyć lub zwiększyć ilość robót o 30% w stosunku do ilości określonych szacunkowo. Z tego tytułu Wykonawcy nie będą przysługiwać żadne roszczenia finansowe i prawne.
4. Wykonawca będzie zobowiązany do rozpoczęcia robót w terminie 1 dnia od zgłoszenia telefonicznego, pisemnego przez zamawiającego potrzeby wykonania prac.

4.5.3.)Główny kod CPV

77312000-0 - Usługi usuwania chwastów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

70000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

70000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

70000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Gospodarki Komunalnej w Jodłowej Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

387827917

7.3.3)Ulica

Jodłowa 57

7.3.4)Miejscowość

Jodłowa

7.3.5)Kod pocztowy

39-225

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

70000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77312000-0Usługi usuwania chwastów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
298 668 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
177 311 zł965 292 zł
Rozstęp międzykwartylowy
787 981 zł
Źródło próbki
CPV 77312· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
177 311 zł
Mediana
298 668 zł
Górny kwartyl
965 292 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jodłowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jodłowa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 70 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77312000-0 (Usługi usuwania chwastów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Gospodarki Komunalnej w Jodłowej Sp. z o.o. (Jodłowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.