Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
8 473 017 zł
Umowa zawarta
30 maja 2025
Okres realizacji
16 miesiące
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 8 473 017 zł – 11 998 174 złodrzucone: 6wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie Zamku Krzyżackiego i jego najbliższego otoczenia

Zamawiający Gmina Świecie (Świecie, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie Zamku Krzyżackiego i jego najbliższego otoczenia”, wybierając ofertę wykonawcy GARTE Polska sp. z o.o. Wartość umowy: 8 473 017 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina ŚwiecieŚwiecie, Kujawsko-Pomorskie (powiat Świecki →)opublikowano 11 czerwca 2025
Wartość umowy
8 473 017 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GARTE Polska sp. z o.o. (Swarzędz), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 8 473 017,41 zł (umowę zawarto 30 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 8 473 017,41 zł do 11 998 173,91 zł. Odrzucono 6 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 16 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail