Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
463 256 zł
Umowa zawarta
5 czerwca 2025
Okres realizacji
do 15 września 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 463 256 zł – 493 034 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Wydłużenie gwarancji na przedmiot zamówienia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont fragmentu połaci dachu, pomieszczeń socjalnych i technicznych poddasza oraz aranżacji wraz z wyposażeniem sali wykładowej przyległych korytarzy, sanitariatów w budynku przy ul. Brackiej 12.

Zamawiający Uniwersytet Jagielloński (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont fragmentu połaci dachu, pomieszczeń socjalnych i technicznych poddasza oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Remontowo Budowlana Pa-Ka Paweł Kasztelewicz. Wartość umowy: 463 256 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet JagiellońskiKraków, Małopolskieopublikowano 10 czerwca 2025
Wartość umowy
463 256 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Remontowo Budowlana Pa-Ka Paweł Kasztelewicz (Kraków), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 463 255,96 zł (umowę zawarto 5 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 463 255,96 zł do 493 033,92 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 września 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI

1.3.)Oddział zamawiającego

Dział Zamówień Publicznych UJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001270

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Gołębia 24

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-007

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

katarzyna1.jasinska@uj.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uj.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1082806

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont fragmentu połaci dachu, pomieszczeń socjalnych i technicznych poddasza oraz aranżacji wraz z wyposażeniem sali wykładowej przyległych korytarzy, sanitariatów w budynku przy ul. Brackiej 12.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-08cf9c1a-c187-4bc9-a02e-4175a146822e

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00271651

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00158931

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

80.272.443.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

349880,51 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie wykonania remontu fragmentu połaci dachu, pomieszczeń socjalnych i technicznych poddasza oraz aranżacji wraz z wyposażeniem sali wykładowej nr. 17 ,,Sztuka” przyległych korytarzy, sanitariatów w budynku Uniwersytetu Jagiellońskiego Pałac Larischa ul. Bracka 12 / Plac Wszystkich Świętych 6 w Krakowie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A do niniejszej SWZ, który zawiera opis techniczny oraz specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót (zwana dalej w skrócie STWiOR), informacje uzupełniające, jak i przedmiar. Zamawiający zaznacza, iż załączony przedmiar stanowi jedynie materiał pomocniczy, a podstawą do sporządzenia oferty jest opis techniczny oraz STWiOR

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

463255,96 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

493033,92 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

463255,96 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Remontowo Budowlana Pa-Ka Paweł Kasztelewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

67610065 68

7.3.3)Ulica

Krakowskiej 6/1

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-062

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

463255,96 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-15

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Jagielloński prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 463 256 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Remontowo Budowlana Pa-Ka Paweł Kasztelewicz (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.