Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Remont szatni szkolnej i korytarzy w Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej w Słupsku

Zamawiający Pomorska Medyczna Szkoła Policealna w Słupsku (Słupsk, Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Remont szatni szkolnej i korytarzy w Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej w Słupsku”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Pomorska Medyczna Szkoła Policealna w SłupskuSłupsk, Pomorskieopublikowano 10 czerwca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 299 916 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Pomorska Medyczna Szkoła Policealna w Słupsku

1.2.)Oddział zamawiającego

Pomorska Medyczna Szkoła Policealna w Słupsku

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 220114791

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Bałtycka 29

1.4.2.)Miejscowość

Słupsk

1.4.3.)Kod pocztowy

76-200

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

pmsp@medyk.slupsk.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.medyk.slupsk.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00270337

2.2.)Data ogłoszenia

2025-06-10

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
9.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

Brak danych

W ogłoszeniu jest: 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.1.1 Wykonanie remontu szatni szkolnej i korytarzy dla słuchaczy przy pracowni zawodowej w ramach projektu: Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego pomorskich medycznych szkół policealnych - etap II W ogłoszeniu powinno być: 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.1.1 Wykonanie remontu szatni szkolnej i korytarzy dla słuchaczy przy pracowni zawodowej w ramach projektu: „Rozwój infrastruktury pomorskich medycznych szkół policealnych, II etap” realizowany w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Działanie: 6.2. Infrastruktura edukacji włączającej i zawodowej w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
299 916 zł
Próbka: 143 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 111 zł587 635 zł
Rozstęp międzykwartylowy
392 524 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 111 zł
Mediana
299 916 zł
Górny kwartyl
587 635 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Pomorska Medyczna Szkoła Policealna w Słupsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Słupsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.