Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
184 800 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Edukacyjne spotkania integracyjne wraz z działaniami prozdrowotnymi Przedmiotem postępowania jest organizacja 10 wyjazdów z działaniami prozdrowotnymi dla 80 seniorów uczestników projektu do 31.10.2026 r
    Wartość umowy
    184 800 zł
    2 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2Warsztaty, konsultacje profilaktyczno- zdrowotne Przedmiotem postępowania jest zorganizowanie 6 warsztatów z działaniami prozdrowotnymi dla 80 seniorów/uczestników projektu zapobiegającymi utracie kondycji psychofizycznej mające na celu zap
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Kryterium doświadczenie osoby wyznaczonej do realizacji zamówienia30%Deklaracja realizacji usług przez osoby wykluczone społecznie o których mowa w art. 96 ust10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Organizacja wyjazdów edukacyjnych oraz warsztatów dla uczestników projektu pn. ,,Tworzenie Lokalnych Systemów Wsparcia dla Seniorów”-powt.

Zamawiający Gmina Daleszyce (Daleszyce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Organizacja wyjazdów edukacyjnych oraz warsztatów dla uczestników projektu pn.…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 184 800 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina DaleszyceDaleszyce, Świętokrzyskie (powiat Kielecki →)opublikowano 10 czerwca 2025
Łączna wartość umów
184 800 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 kwietnia 2025

    Termin ofert: 5 maja 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    10 czerwca 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 184 800,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Daleszyce

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010040

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Staszica

1.5.2.)Miejscowość

Daleszyce

1.5.3.)Kod pocztowy

26-021

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@daleszyce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.daleszyce.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-43271e26-4233-424c-ae7e-f508ef5139b6

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Organizacja wyjazdów edukacyjnych oraz warsztatów dla uczestników projektu pn. ,,Tworzenie Lokalnych Systemów Wsparcia dla Seniorów”-powt.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-43271e26-4233-424c-ae7e-f508ef5139b6

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00270052

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00039070/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.16 Tworzenie lokalnych systemów wsparcia dla seniorów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

,,Tworzenie Lokalnych Systemów Wsparcia dla Seniorów”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00201362

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WIN.ZP.271.8.2.2025.MD

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

63514000-5 - Usługi świadczone przez przewodników turystycznych

4.5.5.)Wartość części

146341,46 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.5.)Wartość części

63414,63 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

184800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

210800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

184800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Sun & More Sp.zo.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 321023030

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-101

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

184800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy z dnia 11 września 2020 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu na część nr 2 cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt 3 ustawy postępowanie na część nr 2 unieważniono.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
98 500 zł
Próbka: 106 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
41 070 zł241 342 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 272 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
41 070 zł
Mediana
98 500 zł
Górny kwartyl
241 342 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Daleszyce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Daleszyce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 184 800 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Sun & More Sp.zo.o. (Szczecin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.