Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
1 060 832 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    656 175 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    404 657 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Wiek pojazdu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Rogoźno do placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowozu w okresie od 1 września 2025 r. do 30 czerwca 2026 r.

Zamawiający Centrum Usług Wspólnych w Rogoźnie (Rogoźno, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Rogoźno do placówek…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Usług Komunalnych i Transportowych Henryk Siwiński. Łączna wartość umów: 1 060 832 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
1 060 832 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Zakład Usług Komunalnych i Transportowych Henryk Siwiński za łącznie 1 060 831,62 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail