Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
209 100 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn: „Zakup i dostawa trzech sztuk przyczep gastronomicznych używanych” z podziałem na 3 części: Część 1 – Zakup i dostawa 1 szt przyczepy gastronomicznej używanej – koncept słony Szczegółowy op
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn: „Zakup i dostawa trzech sztuk przyczep gastronomicznych używanych” z podziałem na 3 części: Część 2 – Zakup i dostawa 1 szt przyczepy gastronomicznej używanej – koncept słodki Szczegółowy o
    Wartość umowy
    92 250 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn: „Zakup i dostawa trzech sztuk przyczep gastronomicznych używanych” z podziałem na 3 części: Część 3 – Zakup i dostawa 1 szt przyczepy gastronomicznej używanej – koncept słodki Szczegółowy o
    Wartość umowy
    116 850 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup i dostawa trzech sztuk przyczep gastronomicznych używanych”

Zamawiający Zespół Placówek Kultury (Żmigród, Dolnośląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup i dostawa trzech sztuk przyczep gastronomicznych używanych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 209 100 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Zespół Placówek KulturyŻmigród, Dolnośląskie (powiat Trzebnicki →)opublikowano 6 czerwca 2025
Łączna wartość umów
209 100 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma KK SHOW TIME SP ZOO za łącznie 209 100,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Placówek Kultury

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 930741021

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wrocławska 12

1.5.2.)Miejscowość

Żmigród

1.5.3.)Kod pocztowy

55-140

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

info@zpk-zmigrod.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.zpk-zmigrod.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-80e31623-46a9-4a25-b3d2-99fa8e2f41a6

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Zakup i dostawa trzech sztuk przyczep gastronomicznych używanych”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-80e31623-46a9-4a25-b3d2-99fa8e2f41a6

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00266368

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00233601

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

243902,44 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn: „Zakup i dostawa trzech sztuk przyczep gastronomicznych używanych” z podziałem na 3 części:
Część 1 – Zakup i dostawa 1 szt przyczepy gastronomicznej używanej – koncept słony

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi OPZ stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34223330-8 - Jednostki ruchome na przyczepach

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39314000-6 - Przemysłowy sprzęt kuchenny

39711350-7 - Gofrownice

39711100-0 - Chłodziarki i zamrażarki

4.5.5.)Wartość części

81300,81 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn: „Zakup i dostawa trzech sztuk przyczep gastronomicznych używanych” z podziałem na 3 części:
Część 2 – Zakup i dostawa 1 szt przyczepy gastronomicznej używanej – koncept słodki

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi OPZ stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34223330-8 - Jednostki ruchome na przyczepach

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39314000-6 - Przemysłowy sprzęt kuchenny

39711100-0 - Chłodziarki i zamrażarki

39711350-7 - Gofrownice

4.5.5.)Wartość części

81300,81 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn: „Zakup i dostawa trzech sztuk przyczep gastronomicznych używanych” z podziałem na 3 części:
Część 3 – Zakup i dostawa 1 szt przyczepy gastronomicznej używanej – koncept słodki

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi OPZ stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34223330-8 - Jednostki ruchome na przyczepach

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39314000-6 - Przemysłowy sprzęt kuchenny

39711100-0 - Chłodziarki i zamrażarki

39711350-7 - Gofrownice

4.5.5.)Wartość części

81300,81 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

196984,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

196984,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

92250,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

155472,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

92250,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KK SHOW TIME SP ZOO

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9512418724

7.3.3)Ulica

F. KLIMCZAKA

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-797

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

92250,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

116850,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

155472,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

116850,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KK SHOW TIME SP ZOO

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9512418724

7.3.3)Ulica

F. KLIMCZAKA

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-797

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

116850,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34223330-8Jednostki ruchome na przyczepach
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
243 902 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
162 602 zł315 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
152 398 zł
Źródło próbki
CPV 34223· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
162 602 zł
Mediana
243 902 zł
Górny kwartyl
315 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Placówek Kultury prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żmigród.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 209 100 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34223330-8 (Jednostki ruchome na przyczepach). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KK SHOW TIME SP ZOO (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.