Usługa ochrony osób i mienia znajdującego się w budynkach oraz na posesji Instytutu Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki
Zamawiający Instytut Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki (Lublin, Lubelskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Usługa ochrony osób i mienia znajdującego się w budynkach oraz na posesji Instytutu…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 575 610 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=366, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
06 czerwca 2025
Termin ofert: 18 czerwca 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
06 czerwca 2025
- Zmiana ogłoszenia
13 czerwca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
31 lipca 2025
12 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | INSTYTUT MEDYCYNY WSI IM. WITOLDA CHODŹKI |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000288521 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Dra Kazimierza Jaczewskiego 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Lublin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 20-090 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL814 - Lubelski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowieniapubliczne@imw.lublin.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.imw.lublin.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00265707 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2025-06-06 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00264025 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2025-06-13 09:00 Po zmianie: 2025-06-16 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2025-06-13 10:00 Po zmianie: 2025-06-16 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2025-07-12 Po zmianie: 2025-07-15 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.