Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Remondis Medison Sp. z o.o

Cena wybranej oferty
321 404 zł
Umowa zawarta
2 czerwca 2025
Okres realizacji
od 2 czerwca 2025 do 1 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych z placówek Krapkowickiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. – drugie postępowanie

Zamawiający Krapkowickie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. (Krapkowice, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych z…”, wybierając ofertę wykonawcy Emka S.A. Cena wybranej oferty: 321 404 zł. Złożono 2 oferty.

Cena wybranej oferty
321 404 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Emka S.A. (Żyrardów), wspólnie z: Remondis Medison Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 321 403,50 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 czerwca 2025 r. do 1 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Krapkowickie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 160213499

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Os.XXX lecia 21

1.5.2.)Miejscowość

Krapkowice

1.5.3.)Kod pocztowy

47-303

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@kcz.krapkowice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kcz.krapkowice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://kcz-krapkowice.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka prawa handlowego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych z placówek Krapkowickiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. – drugie postępowanie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-552eb5f2-4979-4b4c-aa21-9ee447f6f8a9

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00264407

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00225430

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP 7/V/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

321403,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych obejmuje w szczególności: odbiór i transport odpadów
medycznych z miejsc magazynowania odpadów Zamawiającego (transportem Wykonawcy) trzy razy w tygodniu
(poniedziałek, środa i piątek). Odbiór wykonywany będzie w obecności przedstawiciela Zamawiającego w godzinach 7:00-
15:00.
Miejsca magazynowania odpadów Zamawiającego, z których będą one odbierane:
a) Nasz Szpital, oś. XXX-lecia 21, 47-303 Krapkowice,
b) Nasza Przychodnia, ul. ul. Szkolna 7, 47-300 Krapkowice,
c) Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, ul. Główna 23, 47 – 316 Górażdże,
d) Zespół Ratownictwa Medycznego, ul. Piastowska 16 A, 47-303 Krapkowice,
e) Zespół Ratownictwa Medycznego, ul. Filarskiego 15, 47-330 Zdzieszowice.
Szacowana ilość odpadów medycznych to około 64 930 kg w okresie obowiązywania umowy,
Wykonawca w okresie trwania umowy zapewnienie dwunastu (12) pojemników o pojemności 240 litrów oraz ośmiu (8)
pojemników o pojemności 120 l, o szerokości do 80 cm każdy z pojemników, cztero- lub dwukołowe, zamykane służące do
przechowywania i transportu wewnętrznego odpadów medycznych. Pojemniki winne być oznakowane logo firmy
świadczącej usługę.

4.5.3.)Główny kod CPV

90524000-6 - Usługi w zakresie odpadów medycznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

321403,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

321403,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

321403,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Emka S.A.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Remondis Medison Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8381845401

7.3.4)Miejscowość

Żyrardów

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

347375,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-06-02 do 2026-06-01

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90524000-6Usługi w zakresie odpadów medycznyc…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
871 880 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
201 203 zł2 817 600 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 616 397 zł
Źródło próbki
CPV 90524000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
201 203 zł
Mediana
871 880 zł
Górny kwartyl
2 817 600 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Krapkowickie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krapkowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 321 404 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90524000-6 (Usługi w zakresie odpadów medycznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Emka S.A. (Żyrardów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.