ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Kompleksowy odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i opakowań niebezpiecznych z terenu w SPZOZ w Hajnówce

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce (Hajnówka, Podlaskie) prowadził postępowanie „Kompleksowy odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i opakowań niebezpiecznych z…”. Termin składania ofert minął 13 czerwca 2025, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 709 934 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
13 czerwca 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Kompleksowy odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i opakowań niebezpiecznych z terenu w SPZOZ w Hajnówce.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050582500

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Doc. Adama Dowgirda 9

1.5.2.)Miejscowość

Hajnówka

1.5.3.)Kod pocztowy

17-200

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zam.publiczne@spzozhajnowka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://spzozhajnowka.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowy odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i opakowań niebezpiecznych z terenu w SPZOZ w Hajnówce

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b37d94e4-75fe-460c-9a97-e068145dc495

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00263939

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00025312/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Wywóz, odbiór i utylizacja odpadów komunalnych niesegregowanych i segregowanych oraz specjalnych wytwarzanych w SPZOZ w Hajnówce

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://spzozhajnowka.eb2b.com.pl/organizer-preview-auction.html/477936/slug/

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://spzozhajnowka.eb2b.com.pl/organizer-preview-auction.html/477936/slug/

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie za pośrednictwem Platformy Zakupowej eB2B (zwanej dalej: „Systemem”), dostępnej pod adresem:
https://spzozhajnowka.eb2b.com.pl
https://platforma.eb2b.com.pl
https://tt.eb2b.com.pl
2. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim.
3. Przeglądanie dokumentacji postępowania nie wymaga logowania ani konta w Systemie.
4. Do pełnej komunikacji i składania dokumentów wymagane jest konto w Systemie oraz kwalifikowany podpis elektroniczny.
5. Komunikacja z Zamawiającym odbywa się za pomocą zakładki „Pytania/informacje”.
6. Wymagania techniczne:
1) Internet min. 4/1 Mb/s,
2) komputer PC/Mac: min. 8 GB RAM, procesor Intel i4 4GHz, Windows 7 / Mac OS X 10.4 / Linux lub nowszy,
3) aktualna przeglądarka (dla IE min. wersja 11),
4) obsługa JavaScript,
5) oprogramowanie do otwierania plików (.pdf, .doc, .xls itd.).
7. System wykorzystuje szyfrowanie TLS i kodowanie UTF-8, czas operacji opiera się o czas serwera i zapisywany jest z dokładnością do 0,01 sekundy. Pliki są widoczne dla Zamawiającego dopiero po terminie składania ofert.
8. Maksymalny rozmiar pliku: 100 MB. Dopuszczalne formaty: .xml, .pdf, .doc(x), .xls(x), .zip. Dokumenty muszą być podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
9. Złożenie dokumentu następuje w chwili jego zapisania w Systemie. Czas serwera synchronizowany jest z GUM. Potwierdzeniem jest widoczna data i godzina (hh:mm:ss).
10. W przypadku awarii Systemu dopuszcza się komunikację na adres: zam.publiczne@spzozhajnowka.pl (z wyłączeniem ofert).
11. Korzystanie z Systemu jest bezpłatne. Wykonawca akceptuje Regulamin dostępny pod adresem: https://platforma.eb2b.com.pl/user/terms
12. Wykonawcy mają prawo do bezpłatnego wsparcia technicznego (telefonicznie i e-mailowo) zgodnie z Regulaminem.
13. W korespondencji należy podawać znak: Postępowanie nr 2025/TP/OK/22
14. Sporządzanie dokumentów musi być zgodne z przepisami:
1) rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z 27.06.2017 r.,
2) rozporządzenia Ministra Rozwoju z 26.07.2016 r. (z późn. zm.).
15. Informacje nt. kodowania i formatów danych określa Regulamin Systemu.
16. Każda strona na żądanie drugiej potwierdza otrzymanie informacji przesłanej elektronicznie.
17. Korespondencja przekazana w inny sposób może nie zostać odczytana terminowo.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

XX. SWZ KLAUZULA INFORMACYJNA Z ART. 13 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE)

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

2025/TP/OK/22

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych i opakowań niebezpiecznych z terenu SPZOZ w Hajnówce (wywóz, odbiór, transport i zagospodarowaniem zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych oraz odpadów opakowań zawierających pozostałości substancji niebezpiecznych, ustawienie kontenerów). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 2 – Formularz asortymentowo-cenowy, będącym integralną częścią SWZ

4.2.6.)Główny kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych, polegającego na zwiększeniu zakresu zamówienia do maksymalnie 20% wartości brutto umowy (opcja w górę) lub jego zmniejszeniu – z gwarancją realizacji nie mniej niż 80% zakresu wskazanego w Formularzu asortymentowo–cenowym (opcja w dół). Wskazane ilości mają charakter szacunkowy i służą jedynie do kalkulacji zamówienia. W przypadku niezrealizowania pełnego zakresu umowy, Wykonawcy przysługuje wyłącznie wynagrodzenie za faktycznie wykonane usługi, bez prawa do roszczeń czy kar umownych. Realizacja opcji nie wymaga aneksowania umowy.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
1) sytuacji ekonomicznej lub finansowej – Zamawiający nie stawia warunków w tym zakresie
2) zdolności technicznej lub zawodowej – Zamawiający nie stawia warunków w tym zakresie
3) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym – Zamawiający nie stawia warunków w tym zakresie
4) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów
O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów.
Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia.
Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunek udziału w postępowaniu w zakresie pkt 4,
jeżeli wykaże, że:
a) posiada aktualny wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych, wydany przez organ właściwy ze względu na miejsce odbierania odpadów – na podstawie ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach,
b) jest wpisany do rejestru BDO (Baza danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami) prowadzonego przez Marszałka Województwa, zgodnie z art. 49 ustawy o odpadach – w zakresie transportu odpadów komunalnych.
Ocena spełniania powyższego warunku udziału w postępowaniu zostanie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia, na podstawie przedłożonych podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w § 7 ust. 1 oraz ust. 2 pkt 1 rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń składanych przez wykonawcę (Dz. U. poz. 2415).

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Wykonawca jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, dotyczącego braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

W celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu w zakresie posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, Zamawiający żąda przedłożenia następujących podmiotowych środków dowodowych:
a) aktualnego wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych, wydanego przez organ właściwy ze względu na miejsce odbierania odpadów, na podstawie ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach;
b) potwierdzenia wpisu do rejestru BDO (Baza danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami), prowadzonego przez Marszałka Województwa, zgodnie z art. 49 ustawy o odpadach – w zakresie transportu odpadów komunalnych.

Załącznik nr 5 – Oświadczenie Wykonawcy podmiotu udostępniającego zasoby z art. 125 ust. 5 ustawy Pzp

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

1) Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy
2) Załącznik nr 2 – Formularz asortymentowo-cenowy
3) Pełnomocnictwo dla osoby składającej ofertę w przypadku działania Wykonawcy przez pełnomocnika.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia zawiera zał. nr 4 do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2025-06-13 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Oferty wraz z wymaganymi oświadczeniami/dokumentami należy złożyć za pośrednictwem Systemu Zamawiającego pod adresem: https://spzozhajnowka.eb2b.com.pl/, https://platforma.eb2b.com.pl lub https://tt.eb2b.com.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2025-06-13 09:05

8.4.)Termin związania ofertą

do 2025-07-14

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 709 934 zł
Próbka: 156 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
498 750 zł4 603 399 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 104 649 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
498 750 zł
Mediana
1 709 934 zł
Górny kwartyl
4 603 399 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 13.06.2025, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Hajnówka.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90500000-2 (Usługi związane z odpadami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.