Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Przedsiębiorstwo Budowlane Marbud Sp. z o.o· Żywiecmała firma
Wartość umowy
8 384 993 zł
Umowa zawarta
3 czerwca 2025
Okres realizacji
11 miesiące
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 8 384 993 zł – 11 874 221 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa żłobka w Węgierskiej Górce

Zamawiający Gmina Węgierska Górka (Węgierska Górka, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa żłobka w Węgierskiej Górce”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Budowlane Marbud Sp. z o.o. Wartość umowy: 8 384 993 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina Węgierska GórkaWęgierska Górka, Śląskie (powiat Żywiecki →)opublikowano 4 czerwca 2025
Wartość umowy
8 384 993 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Budowlane Marbud Sp. z o.o (Żywiec), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 8 384 993,41 zł (umowę zawarto 3 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 8 384 993,41 zł do 11 874 220,52 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 11 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail