ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa drogi gminnej nr 840 578P Zalesie-Leśniczówka

Zamawiający Gmina Doruchów (Doruchów, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Budowa drogi gminnej nr 840 578P Zalesie-Leśniczówka”. Termin składania ofert minął 18 czerwca 2025, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina DoruchówDoruchów, Wielkopolskieopublikowano 3 czerwca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 792 122 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
18 czerwca 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest budowa drogi gminnej nr 840 578P Zalesie-Leśniczówka.

  • 2

    ZakresKomunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną poprzez wskazaną platformę.

  • 3

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail