Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Opracowanie dokumentacji technicznej dot. zadania pn. „Przygotowanie dokumentacji budowlanej rozbudowy i przebudowy sali gimnastycznej na salę koncertową w Szkole Muzycznej I stopnia we Włodawie”

Zamawiający Szkoła Muzyczna i Stopnia We Włodawie (Włodawa, Lubelskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Opracowanie dokumentacji technicznej dot. zadania pn. Przygotowanie dokumentacji…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 227 642 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA WE WŁODAWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 362235731

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Szkolna 7

1.4.2.)Miejscowość

Włodawa

1.4.3.)Kod pocztowy

22-200

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.4.7.)Numer telefonu

508 590 265

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

smi@wlodawa.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.smi.wlodawa.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00258719

2.2.)Data ogłoszenia

2025-06-02

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00250461

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.4.Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej. Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku: 1) Warunek zostanie uznany za spełniony, jeśli Wykonawca wykaże, że należycie wy-konał, (a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych wykonuje), co najmniej: - dwie usługi polegające na opracowaniu dokumentacji projektowej budowy, przebudowy lub rozbudowy jednej wielofunkcyjnej sali widowiskowej na minimum 400 miejsc widowni wraz z zagospodarowaniem terenu minimum 4000m2 z parkingiem naziemnym na minimum 40 samochodów oraz na przygotowaniu kompletu dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę, w tym przynajmniej jednej usługi w okresie ostatnich 5 lat; 2) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy dysponują lub będą dysponować w okresie wykonywania zamówienia i skierują do jego realizacji: - minimum jedną osobą (projektant w branży architektonicznej): posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności inżynieryjnej architektonicznej, których zakres uprawnia ją do projektowania robót objętych przedmiotem za-mówienia lub odpowiadające im równoważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów, a w przypadku Wykonawców zagranicznych – uprawnienia budowane w specjalności architektonicznej do projektowania, równoważne do wyżej wskazanych. Po zmianie: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej. Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku: 1) Warunek zostanie uznany za spełniony, jeśli Wykonawca wykaże, że należycie wy-konał, (a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych wykonuje), co najmniej: - dwie usługi polegające na opracowaniu dokumentacji projektowej budowy, przebudowy lub rozbudowy jednej wielofunkcyjnej sali widowiskowej lub koncertowej wraz z zagospodarowaniem terenu minimum 4000m2 z parkingiem naziemnym na minimum 36 samochodów, w tym przynajmniej jednej sali na minimum 390 miejsc widowni oraz minimum jednej usługi polegającej na przygotowaniu kompletu dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę, w tym przynajmniej jednej usługi w okresie ostatnich 5 lat; 2) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy dysponują lub będą dysponować w okresie wykonywania zamówienia i skierują do jego realizacji: - minimum jedną osobą (projektant w branży architektonicznej): posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności inżynieryjnej architektonicznej, których zakres uprawnia ją do projektowania robót objętych przedmiotem za-mówienia lub odpowiadające im równoważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów, a w przypadku Wykonawców zagranicznych – uprawnienia budowane w specjalności architektonicznej do projektowania, równoważne do wyżej wskazanych.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-06-06 10:00 Po zmianie: 2025-06-17 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-06-06 10:10 Po zmianie: 2025-06-17 10:10

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-07-05 Po zmianie: 2025-07-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
227 642 zł
Próbka: 247 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 051 zł387 480 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 429 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 051 zł
Mediana
227 642 zł
Górny kwartyl
387 480 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Muzyczna i Stopnia We Włodawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Włodawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.