Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
83 600 zł
Umowa zawarta
17 kwietnia 2025
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn. „Budowa miejsc postojowych przy ul. Poniatowskiego 80”

Zamawiający Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych (Stalowa Wola, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn. Budowa miejsc postojowych przy…”, wybierając ofertę wykonawcy MARBUD MARCIN WALKIEWICZ. Wartość umowy: 83 600 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
83 600 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MARBUD MARCIN WALKIEWICZ (TARNOBRZEG).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 83 600,00 zł (umowę zawarto 17 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.)Nazwa zamawiającego

Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 384503002

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Jana Pawła II 25A

1.5.2.)Miejscowość

Stalowa Wola

1.5.3.)Kod pocztowy

37-450

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

scuw@stalowawola.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ab1b5b34-4047-4978-9e84-bcac2c48b9ce

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn. „Budowa miejsc postojowych przy ul. Poniatowskiego 80”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ab1b5b34-4047-4978-9e84-bcac2c48b9ce

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00258126

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00115416

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-II.271.46.2025.KA

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

52593,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej niezbędnej z punktu widzenia uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę oraz przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na realizację robót budowlanych w oparciu o tę dokumentację a także późniejszą rzeczową realizację tych robót..
2. Zadanie polega na:
1) Opracowaniu projektu przebudowy drogi wewnętrznej i budowy zatoki parkingowej przy budynku ul. Poniatowskiego 80 (w załączniku graficznym oznaczono kolorem czerwonym – mapa zakres).
2) Powiększeniu istniejącej zatoki parkingowej do parkowania prostopadłego (w załączniku graficznym oznaczono kolorem ciemnoniebieskim).
3) Zaprojektowaniu zatoki do parkowania równoległego (w załączniku graficznym oznaczono kolorem jasnoniebieskim).
3. W wyznaczonym terenie należy zaproponować możliwie największą ilość miejsc postojowych zgodną z obowiązującymi przepisami technicznymi. Zadanie będzie obejmować opracowanie koncepcji, a następnie na podstawie zaakceptowanej (po ewentualnych korektach) koncepcji opracowanie dokumentacji projektowej. We wskazanym terenie nie ma uchwalonego MPZP.

4.5.3.)Główny kod CPV

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

83600 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

83600 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

83600 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MARBUD MARCIN WALKIEWICZ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

520496783

7.3.3)Ulica

UL. TARNOWSKIEGO 28/3

7.3.4)Miejscowość

TARNOBRZEG

7.3.5)Kod pocztowy

39-400

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

83600 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71000000-8Usługi architektoniczne, budowlane,…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
200 000 zł
Próbka: 114 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
96 289 zł341 200 zł
Rozstęp międzykwartylowy
244 911 zł
Źródło próbki
CPV 71000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
96 289 zł
Mediana
200 000 zł
Górny kwartyl
341 200 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stalowa Wola.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 83 600 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71000000-8 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MARBUD MARCIN WALKIEWICZ (TARNOBRZEG). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.