Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
88 089 zł
Umowa zawarta
28 maja 2025
Okres realizacji
do 10 sierpnia 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 88 089 zł – 113 160 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Wymiana pokrycia podłóg w klasach i na korytarzu części „B” w Szkole Podstawowej w Wierzbięcinie”.

Zamawiający Szkoła Podstawowa w Wierzbięcinie (Wierzbięcin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „„Wymiana pokrycia podłóg w klasach i na korytarzu części B” w Szkole Podstawowej w…”, wybierając ofertę wykonawcy Darkpol. Wartość umowy: 88 089 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Szkoła Podstawowa w WierzbięcinieWierzbięcin, Zachodniopomorskieopublikowano 28 maja 2025
Wartość umowy
88 089 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Darkpol (Goleniów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 88 089,09 zł (umowę zawarto 28 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 88 089,09 zł do 113 160,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 sierpnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail