Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
197 224 zł
Umowa zawarta
22 maja 2025
Okres realizacji
5 miesiące
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wymiana stolarki drzwiowej i okiennej w lokalach mieszkalnych stanowiących publiczny zasób mieszkaniowy Miasta Chełm

Zamawiający Miasto Chełm (Chełm, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Wymiana stolarki drzwiowej i okiennej w lokalach mieszkalnych stanowiących publiczny…”, wybierając ofertę wykonawcy F.P.H.U. Komark Bogusław Mróz. Wartość umowy: 197 224 zł.

Zamawiający: Miasto ChełmChełm, Lubelskieopublikowano 27 maja 2025
Wartość umowy
197 224 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 maja 2025

    1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    12 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy F.P.H.U. Komark Bogusław Mróz (Krasnystaw).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 197 223,88 zł (umowę zawarto 22 maja 2025 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Chełm

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 110198238

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Lubelska 65

1.5.2.)Miejscowość

Chełm

1.5.3.)Kod pocztowy

22-100

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@umchelm.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.chelm.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wymiana stolarki drzwiowej i okiennej w lokalach mieszkalnych stanowiących publiczny zasób mieszkaniowy Miasta Chełm

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4439b69f-938d-45e5-83f7-7a6c7ec13189

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00249497

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00060729/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.17 Wymiana stolarki drzwiowej i okiennej w lokalach mieszkalnych stanowiących publiczny zasób mieszkaniowy Miasta Chełm.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Poprzednio prowadzone postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji (Nr ogłoszenia o zamówieniu 2025/BZP 00134424) zostało unieważnione w oparciu o art. 255 pkt 2 ustawy, ponieważ wszystkie złożone w postępowaniu oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy. Biorąc powyższe pod uwagę zachodzą okoliczności określone w art. 305 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

ocds-148610-eda31349-887a-4ec7-ba49-8120a2773efe

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.5.11.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wymiana stolarki drzwiowej i okiennej w lokalach mieszkalnych stanowiących publiczny zasób mieszkaniowy Miasta Chełm.

Zakres zamówienia obejmuje:
1) roboty budowlane: wymiana okien i drzwi,
2) prace murarskie: obróbka glifów okiennych
3) prace tynkarskie: obróbka glifów okiennych,
4) wywóz i utylizacja gruzu, drzwi i okien z demontażu,
5) roboty porządkowe.
Szczegółowy zakres zamówienia określają Projektowane postanowienia umowy .

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45410000-4 - Tynkowanie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

F.P.H.U. Komark Bogusław Mróz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

110611655

7.3.3)Ulica

Kołowrót 22

7.3.4)Miejscowość

Krasnystaw

7.3.5)Kod pocztowy

22-300

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

197223,88 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Chełm prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chełm.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 197 224 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: F.P.H.U. Komark Bogusław Mróz (Krasnystaw). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.