Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Człuchów, Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

22 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 771480603

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Szczecińska 16

1.4.2.)Miejscowość

Człuchów

1.4.3.)Kod pocztowy

77-300

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL637 - Chojnicki

1.4.7.)Numer telefonu

+48598342459

1.4.8.)Numer faksu

+48597260877

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@spzoz-czluchow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spzoz-czluchow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00245814

2.2.)Data ogłoszenia

2025-05-23

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00234580

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.8.Wykaz przedmiotowych środków dowodowych Przed zmianą

ROZDZIAŁ XII Wykaz przedmiotowych środków dowodowych 1. Dokument (folder, katalog, karta charakterystyki, karta techniczna itp.) zawierający opis lub specyfikację oferowanego przedmiotu zamówienia, który potwierdza spełnienie wymagań opisanych w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, z wyraźnym zaznaczeniem, których pozycji dotyczą (brak wyraźnego zaznaczenia, której pozycji dotyczą będzie skutkowało wezwaniem Wykonawcy do uzupełnienia braków). Uwaga: a) materiały te winny zawierać co najmniej wskazanie producenta oraz nazwy wyrobu wraz z numerem katalogowym, jeśli wyrób go posiada oraz fotografię lub inną formą graficzną przedstawiającą wyrób; b) Zamawiający dopuszcza, by materiały informacyjne, o których mowa powyżej były wystawione przez producenta oferowanego wyrobu bądź jego autoryzowanego przedstawiciela (w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych) bądź przez dystrybutora; c) jeśli w materiałach informacyjnych nie będzie wyszczególnionych powyżej informacji o wyrobie, Zamawiający dopuszcza złożenie oświadczenia zawierającego wymagane informacje – oświadczenie winno być wystawione przez producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela (w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych); d) Zamawiający nie dopuszcza wystawienia przez dystrybutora oświadczenia, o którym mowa w pkt c). 2. Deklaracja zgodności CE lub certyfikat zgodności CE dla wszystkich zaoferowanych produktów kwalifikujących się jako wyroby medyczne (wszystkie klasy wyrobu medycznego) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 974 ze zm.) • LUB oświadczenie, że przedmiot zamówienia jest dopuszczony do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 974 ze zm.) i przepisami wykonawczymi, oraz że produkty kwalifikowane jako wyrób medyczny posiadają oznakowanie znakiem CE i są zgodne z Dyrektywą 93/42 EEC. 3. Zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy PZP, Zamawiający informuje, iż w przypadku gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych. Po zmianie: ROZDZIAŁ XII Wykaz przedmiotowych środków dowodowych 1. Dokument (folder, katalog, karta charakterystyki, karta techniczna itp.) zawierający opis lub specyfikację oferowanego przedmiotu zamówienia, który potwierdza spełnienie wymagań opisanych w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, z wyraźnym zaznaczeniem, których pozycji dotyczą (brak wyraźnego zaznaczenia, której pozycji dotyczą będzie skutkowało wezwaniem Wykonawcy do uzupełnienia braków). Uwaga: a) materiały te winny zawierać co najmniej wskazanie producenta oraz nazwy wyrobu wraz z numerem katalogowym, jeśli wyrób go posiada oraz fotografię lub inną formą graficzną przedstawiającą wyrób; b) Zamawiający dopuszcza, by materiały informacyjne, o których mowa powyżej były wystawione przez producenta oferowanego wyrobu bądź jego autoryzowanego przedstawiciela (w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych) bądź przez dystrybutora; c) jeśli w materiałach informacyjnych nie będzie wyszczególnionych powyżej informacji o wyrobie, Zamawiający dopuszcza złożenie oświadczenia zawierającego wymagane informacje – oświadczenie winno być wystawione przez producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela (w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych); d) Zamawiający nie dopuszcza wystawienia przez dystrybutora oświadczenia, o którym mowa w pkt c). 2. Deklaracja zgodności CE lub certyfikat zgodności CE dla wszystkich zaoferowanych produktów kwalifikujących się jako wyroby medyczne (wszystkie klasy wyrobu medycznego) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 poz.1620) • LUB oświadczenie, że przedmiot zamówienia jest dopuszczony do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 poz. 1620) i przepisami wykonawczymi, oraz że produkty kwalifikowane jako wyrób medyczny posiadają oznakowanie znakiem CE i są zgodne z Dyrektywą 93/42 EEC. 3. Zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy PZP, Zamawiający informuje, iż w przypadku gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych. Dodano punkt: 4. W sytuacjach spornych (notatki/sprzeciwy konkurentów) lub w przypadku wątpliwości Zamawiającego do jakości produktu, w celu potwierdzenia zgodności produktu z zamówieniem dla ofert, które uzyskają największą ilość punktów, Zamawiający zastrzega sobie prawo poproszenia o bezpłatną i bezzwrotną próbkę. Próbkę trzeba będzie dostarczyć Zamawiającemu w terminie do 5 dni od wysłania wezwania. W tej sytuacji Zamawiający poinformuje wszystkich Wykonawców o „zamrożeniu” wyboru oferty dla danego pakietu i ewentualnie o możliwości unieważnienia dokonanego wyboru oferty dla danego pakietu i ponownego dokonania wyboru innej oferty, która uzyskała w ocenie ofert kolejną pozycję. W sytuacji niedostarczenia próbki w wymaganym terminie, oferta zostanie odrzucona, a dokonany pierwotnie wybór rzeczonej oferty unieważniony

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.10.Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu Przed zmianą

Wykaz przedmiotowych środków dowodowych podlegających uzupełnieniu 1. Dokument (folder, katalog, karta charakterystyki, karta techniczna itp.) zawierający opis lub specyfikację oferowanego przedmiotu zamówienia, który potwierdza spełnienie wymagań opisanych w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, z wyraźnym zaznaczeniem, których pozycji dotyczą (brak wyraźnego zaznaczenia, której pozycji dotyczą będzie skutkowało wezwaniem Wykonawcy do uzupełnienia braków). Uwaga: a) materiały te winny zawierać co najmniej wskazanie producenta oraz nazwy wyrobu wraz z numerem katalogowym, jeśli wyrób go posiada oraz fotografię lub inną formą graficzną przedstawiającą wyrób; b) Zamawiający dopuszcza, by materiały informacyjne, o których mowa powyżej były wystawione przez producenta oferowanego wyrobu bądź jego autoryzowanego przedstawiciela (w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych) bądź przez dystrybutora; c) jeśli w materiałach informacyjnych nie będzie wyszczególnionych powyżej informacji o wyrobie, Zamawiający dopuszcza złożenie oświadczenia zawierającego wymagane informacje – oświadczenie winno być wystawione przez producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela (w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych); d) Zamawiający nie dopuszcza wystawienia przez dystrybutora oświadczenia, o którym mowa w pkt c). 2. Deklaracja zgodności CE lub certyfikat zgodności CE dla wszystkich zaoferowanych produktów kwalifikujących się jako wyroby medyczne (wszystkie klasy wyrobu medycznego) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 974 ze zm.) • LUB oświadczenie, że przedmiot zamówienia jest dopuszczony do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 974 ze zm.) i przepisami wykonawczymi, oraz że produkty kwalifikowane jako wyrób medyczny posiadają oznakowanie znakiem CE i są zgodne z Dyrektywą 93/42 EEC. 3. Zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy PZP, Zamawiający informuje, iż w przypadku gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Po zmianie: Wykaz przedmiotowych środków dowodowych podlegających uzupełnieniu 1. Dokument (folder, katalog, karta charakterystyki, karta techniczna itp.) zawierający opis lub specyfikację oferowanego przedmiotu zamówienia, który potwierdza spełnienie wymagań opisanych w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, z wyraźnym zaznaczeniem, których pozycji dotyczą (brak wyraźnego zaznaczenia, której pozycji dotyczą będzie skutkowało wezwaniem Wykonawcy do uzupełnienia braków). Uwaga: a) materiały te winny zawierać co najmniej wskazanie producenta oraz nazwy wyrobu wraz z numerem katalogowym, jeśli wyrób go posiada oraz fotografię lub inną formą graficzną przedstawiającą wyrób; b) Zamawiający dopuszcza, by materiały informacyjne, o których mowa powyżej były wystawione przez producenta oferowanego wyrobu bądź jego autoryzowanego przedstawiciela (w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych) bądź przez dystrybutora; c) jeśli w materiałach informacyjnych nie będzie wyszczególnionych powyżej informacji o wyrobie, Zamawiający dopuszcza złożenie oświadczenia zawierającego wymagane informacje – oświadczenie winno być wystawione przez producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela (w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych); d) Zamawiający nie dopuszcza wystawienia przez dystrybutora oświadczenia, o którym mowa w pkt c). 2. Deklaracja zgodności CE lub certyfikat zgodności CE dla wszystkich zaoferowanych produktów kwalifikujących się jako wyroby medyczne (wszystkie klasy wyrobu medycznego) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620) • LUB oświadczenie, że przedmiot zamówienia jest dopuszczony do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620) i przepisami wykonawczymi, oraz że produkty kwalifikowane jako wyrób medyczny posiadają oznakowanie znakiem CE i są zgodne z Dyrektywą 93/42 EEC. 3. Zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy PZP, Zamawiający informuje, iż w przypadku gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Dodano punkt: Próbki na wezwanie nie podlegają uzupełnieniu.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-05-30 08:00 Po zmianie: 2025-06-05 08:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-05-30 08:05 Po zmianie: 2025-06-05 08:05

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-06-28 Po zmianie: 2025-07-04

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33793000-5Laboratoryjne wyroby szklane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Człuchów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33793000-5 (Laboratoryjne wyroby szklane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.