Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
KLUB PIŁKARSKI KSZO 1929 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI· Ostrowiec Świętokrzyski
Wartość umowy
300 000 zł
Umowa zawarta
31 marca 2025
Okres realizacji
do 7 czerwca 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Przeprowadzenie dwóch otwartych treningów piłki nożnej dla mieszkańców Ostrowca Świętokrzy20%Opublikowanie co najmniej dwa razy w trakcie trwania umowy informacji o współpracy z Gminą20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Promocja miasta Ostrowca Świętokrzyskiego poprzez sport - piłkę nożną

Zamawiający Gmina Ostrowiec Świętokrzyski (Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Promocja miasta Ostrowca Świętokrzyskiego poprzez sport - piłkę nożną”, wybierając ofertę wykonawcy KLUB PIŁKARSKI KSZO 1929 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI. Wartość umowy: 300 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
300 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 marca 2025

    Termin ofert: 25 marca 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 maja 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KLUB PIŁKARSKI KSZO 1929 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI (Ostrowiec Świętokrzyski).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 300 000,00 zł (umowę zawarto 31 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 7 czerwca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail