Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wojciech Nowak Usługi Remontowo - Budowlane "KORK-PYŚ"· Wesołówmikrofirma
Wartość umowy
2 542 530 zł
Umowa zawarta
15 maja 2025
Okres realizacji
7 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 2 542 530 zł – 3 259 500 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zmiana sposobu użytkowania wraz z przebudową szkoły na Urząd Miejski w Wojniczu - etap 2

Zamawiający Gmina Wojnicz (Wojnicz, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zmiana sposobu użytkowania wraz z przebudową szkoły na Urząd Miejski w Wojniczu - etap 2”, wybierając ofertę wykonawcy Wojciech Nowak Usługi Remontowo - Budowlane "KORK-PYŚ". Wartość umowy: 2 542 530 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina WojniczWojnicz, Małopolskie (powiat Tarnowski →)opublikowano 15 maja 2025
Wartość umowy
2 542 530 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Wojciech Nowak Usługi Remontowo - Budowlane "KORK-PYŚ" (Wesołów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 542 529,92 zł (umowę zawarto 15 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 2 542 529,92 zł do 3 259 500,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wojnicz

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851660973

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Wojnicz

1.5.3.)Kod pocztowy

32-830

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.7.)Numer telefonu

14 6790108

1.5.8.)Numer faksu

146790100

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@wojnicz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wojnicz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-015f384d-488a-4e78-b366-4addad57ceb9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zmiana sposobu użytkowania wraz z przebudową szkoły na Urząd Miejski w Wojniczu - etap 2

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-015f384d-488a-4e78-b366-4addad57ceb9

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00233052

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00070521/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Zmiana sposobu użytkowania wraz z przebudową szkoły na Urząd Miejski w Wojniczu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00170068

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

FZP.271.2.07.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

4396010,43 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest zmiana sposobu użytkowania wraz z przebudową szkoły na Urząd Miejski w Wojniczu, stanowiąca 2 etap realizowanej inwestycji. Obiekt zlokalizowany jest na działce nr 569/1 w Wojniczu. Roboty budowlane prowadzone są przy zabytku tj. w układzie urbanistycznym miejscowości Wojnicz, wpisanym do rejestru zabytków nieruchomych województwa małopolskiego pod numerem A-128 na mocy decyzji z dnia 4.08.1977 r., oraz w układzie przestrzennym Wojnicza, wpisanym do rejestru zabytków nieruchomych województwa małopolskiego pod numerem A-132 na mocy decyzji z dnia 18.10.1977 r.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa załącznik nr 1 do SWZ (Dokumentacja projektowa).
3.3. Szczegółowy zakres prac znajduje się w Przedmiarach robót, stanowiących załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2542529,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3259500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2542529,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wojciech Nowak Usługi Remontowo - Budowlane "KORK-PYŚ"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

120440358

7.3.4)Miejscowość

Wesołów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2542529,92 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wojnicz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wojnicz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 542 530 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45214200-2 (Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Wojciech Nowak Usługi Remontowo - Budowlane "KORK-PYŚ" (Wesołów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.