Dostawa i montaż bandy dmuchanej w ramach zadania pn. Przebudowa stadionu
Zamawiający Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa (Tarnów, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa i montaż bandy dmuchanej w ramach zadania pn. Przebudowa stadionu”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=70, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
17 stycznia 2025
Termin ofert: 30 stycznia 2025 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
10 marca 2025
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
15 maja 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 851661323 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Mickiewicza 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Tarnów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 33-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL217 - Tarnowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | k.kalita@umt.tarnow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip.malopolska.pl/umtarnow |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-a3d94e30-65d4-4bb8-a8eb-1909ab4da021 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00232816 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-05-15 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00042788 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa i montaż bandy dmuchanej w ramach zadania pn. Przebudowa stadionu |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowego kompletu bandy pneumatycznej na tor żużlowy o łącznej długości toru 389 mb na terenie Stadionu Miejskiego przy ul. Zbylitowskiej 3 w Tarnowie, obejmującym działkę nr 26/3 obręb 0192 Tarnów. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-02-21 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-03-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | FPHU ADMAR Adam Maruszewski |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6271012001 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Świętochłowice |
| 4.3.6.) | Województwo | śląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 306270,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00138726/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-04-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Zmiana terminu realizacji robót budowlanych w zakresie modernizacji toru żużlowego |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Przedłużono termin realizacji zamówienia do 30.04.2025 r. |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 306270,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Informacje dodatkowe
1. § 1 otrzymuje brzmienie:
„1. Zamawiający zamawia, a Wykonawca zobowiązuje się do dostawy i montażu fabrycznie nowego kompletu bandy pneumatycznej na tor żużlowy, który zlokalizowany jest na terenie Stadionu Miejskiego przy ul. Zbylitowskiej 3 w Tarnowie dla zadania inwestycyjnego pod nazwą „Przebudowa Stadionu Miejskiego w Tarnowie”.
2. § 2 otrzymuje brzmienie:
"Termin realizacji przedmiotu umowy: do 30.04.2025 r., z zastrzeżeniem iż termin ten może ulec zmianie (wydłużeniu) w przypadku konieczności zmiany terminu realizacji robót budowlanych w zakresie modernizacji toru żużlowego w ramach zadania budżetowego pn. Przebudowa Stadionu Miejskiego w Tarnowie".
3. § 14 ust. 1 pkt 1 lit. f otrzymuje brzmienie:
"zmiany terminu realizacji robót budowlanych w zakresie modernizacji toru żużlowego w ramach zadania budżetowego pn. Przebudowa Stadionu Miejskiego w Tarnowie"
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →