Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
233 700 zł
Umowa zawarta
30 kwietnia 2025
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 233 700 zł – 443 851 złodrzucone: 6
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa otwartego zbiornika retencyjnego w Oględzie

Zamawiający Gmina Przasnysz (Przasnysz, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa otwartego zbiornika retencyjnego w Oględzie”, wybierając ofertę wykonawcy WASKOP Marcin Wasilewski. Wartość umowy: 233 700 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina PrzasnyszPrzasnysz, Mazowieckie (powiat Przasnyski →)opublikowano 13 maja 2025
Wartość umowy
233 700 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WASKOP Marcin Wasilewski (Zbuczyn), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 233 700,00 zł (umowę zawarto 30 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 233 700,00 zł do 443 850,91 zł. Odrzucono 6 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail