Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Budowa ogrodzenia przy siedzibie Nadleśnictwa Skrwilno i budynku mieszkalnym nr inw. 110/775

Zamawiający Nadleśnictwo Skrwilno (Skrwilno, Kujawsko-Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa ogrodzenia przy siedzibie Nadleśnictwa Skrwilno i budynku mieszkalnym nr inw.…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Nadleśnictwo SkrwilnoSkrwilno, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 13 maja 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

NADLEŚNICTWO SKRWILNO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910507861

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Leśna 5

1.4.2.)Miejscowość

Skrwilno

1.4.3.)Kod pocztowy

87-510

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

skrwilno@torun.lasy.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

skrwilno.torun.lasy.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Gospodarka leśna i pozostała gospodarka leśna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00228626

2.2.)Data ogłoszenia

2025-05-13

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00210762

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 1) Przed zmianą

Cześć nr 1: ,,Budowa ogrodzenia przy siedzibie Nadleśnictwa Skrwilno” 3. Zakres prac dla części nr 1 obejmuje m.in.:  wykonanie ogrodzenia panelowego,  wykonanie ogrodzenia drewnianego na konstrukcji stalowej,  oczyszczenie i naprawa betonowej podmurówki wraz z jej pomalowaniem i montażem ogrodzenia drewnianego na konstrukcji stalowej,  wymianę przęseł na panelowe w miejscu kortu tenisowego,  montaż bram i furtek. Lokalizacja: teren na działce oznaczonej nr ewidencyjnym 3163/6 w miejscowości Skrwilno przy ul. Leśnej 5, Gmina Skrwilno, powiat rypiński woj. kujawsko-pomorskie. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierający zakres robót do wykonania i będących przedmiotem zamówienia w niniejszym zamówieniu został określony w dokumentacji projektowej (projekt budowlany, przedmiar robót - załącznik nr 11a do SWZ, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych – zał. nr 12 a do SWZ. Część zamówienia nr 1 – załącznik nr 11a, załącznik nr 12a, Zamawiający wymaga dokonania wizji lokalnej przed złożeniem oferty. Po zmianie: Cześć nr 1: ,,Budowa ogrodzenia przy siedzibie Nadleśnictwa Skrwilno” 3. Zakres prac dla części nr 1 obejmuje m.in.:  wykonanie ogrodzenia panelowego,  wykonanie ogrodzenia drewnianego na konstrukcji stalowej,  oczyszczenie i naprawa betonowej podmurówki wraz z jej pomalowaniem i montażem ogrodzenia drewnianego na konstrukcji stalowej,  wymianę przęseł na panelowe w miejscu kortu tenisowego,  montaż bram i furtek. Lokalizacja: teren na działce oznaczonej nr ewidencyjnym 3163/6 w miejscowości Skrwilno przy ul. Leśnej 5, Gmina Skrwilno, powiat rypiński woj. kujawsko-pomorskie. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierający zakres robót do wykonania i będących przedmiotem zamówienia w niniejszym zamówieniu został określony w dokumentacji projektowej (projekt budowlany, przedmiar robót - załącznik nr 11a do SWZ, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych – zał. nr 12 a do SWZ. Część zamówienia nr 1 – załącznik nr 11a, załącznik nr 12a, Zamawiający wymaga dokonania wizji lokalnej przed złożeniem oferty. Uwaga: Zmianie ulega załącznik nr 11a do SWZ (tj. projekt budowlany, przedmiar robót i rys. A3 do projektu budowlanego). Z uwagi na omyłkę pisarską w zakresie rozbieżności pomiędzy treścią projektu budowlanego i przedmiaru Zamawiający wprowadza NOWY załącznik nr 11a do SWZ - projekt budowlany, przedmiar robót i rys. A3 do projektu budowlanego. Zaktualizowany opis przedmiotu zamówienia jest wiążący przy składaniu ofert na część zamówienia nr 1. Uwaga: przy składaniu ofert należy załączyć kosztorys ofertowy sporządzony na postawie przedmiaru pn.: NOWY Zał. nr 11a – ogrodzenie przy siedzibie Nadleśnictwa – przedmiar.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-05-15 09:00 Po zmianie: 2025-05-16 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-05-15 09:15 Po zmianie: 2025-05-16 09:15

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-06-13 Po zmianie: 2025-06-14

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45340000-2Instalowanie ogrodzeń, płotów i spr…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Skrwilno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skrwilno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45340000-2 (Instalowanie ogrodzeń. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.