Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
412 050 zł
Umowa zawarta
12 maja 2025
Okres realizacji
180 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Koszt60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ, DOSTAWA, MONTAŻ I URUCHOMIENIE AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH, W CELU ZAPEWNIANIA ZASILANIA REZERWOWEGO W OBIEKTACH SUW ORAZ PRZEPOMPOWNI ŚCIEKÓW GMINA JABŁONNA

Zamawiający Gmina Jabłonna (Jabłonna, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ, DOSTAWA, MONTAŻ I URUCHOMIENIE AGREGATÓW…”, wybierając ofertę wykonawcy Slider Technologies Sp. z o.o. Wartość umowy: 412 050 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina JabłonnaJabłonna, Mazowieckie (powiat Radomski →)opublikowano 13 maja 2025
Wartość umowy
412 050 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Slider Technologies Sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 412 050,00 zł (umowę zawarto 12 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 180 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail