Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
216 129 zł
Umowa zawarta
7 maja 2025
Okres realizacji
120 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 136 800 zł – 652 000 złodrzucone: 5wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 58% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na wykonane roboty budowlane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa odcinka sieci wodociągowej, rozdzielczej sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami oraz sieci kanalizacji deszczowej na osiedlu przy placu zabaw na ul. Kościelnej w Wysokiej.

Zamawiający Miasto i Gmina Wysoka (Wysoka, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa odcinka sieci wodociągowej, rozdzielczej sieci kanalizacji sanitarnej wraz z…”, wybierając ofertę wykonawcy Usługowy Zakład Instalacji Sanitarnych C.O. i gaz Przemysław Wojciechowski. Wartość umowy: 216 129 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Miasto i Gmina WysokaWysoka, Wielkopolskie (powiat Pilski →)opublikowano 13 maja 2025
Wartość umowy
216 129 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługowy Zakład Instalacji Sanitarnych C.O. i gaz Przemysław Wojciechowski (Rąbczyn), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 216 129,20 zł (umowę zawarto 7 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 136 800,00 zł do 652 000,00 zł. Odrzucono 5 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 120 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail