Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
743 840 zł
Umowa zawarta
12 maja 2025
Okres realizacji
od 1 czerwca 2025 do 31 maja 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Utrzymanie czystości budynków mieszkalnych wielorodzinnych i utrzymanie terenów wokół budynków mieszkalnych wielorodzinnych Pilskiego TBS Sp. z o.o.

Zamawiający Pilskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. (Piła, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Utrzymanie czystości budynków mieszkalnych wielorodzinnych i utrzymanie terenów wokół…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstow Handlowo - Usługowe "DAWID" Natalia Polaszek - Zenel. Wartość umowy: 743 840 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
743 840 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 kwietnia 2025

    Termin ofert: 28 kwietnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 maja 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstow Handlowo - Usługowe "DAWID" Natalia Polaszek - Zenel (Piła), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 743 840,40 zł (umowę zawarto 12 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 czerwca 2025 r. do 31 maja 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail