Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Modernizacja dróg wewnętrznych w Gminie Tuczępy

Zamawiający Gmina Tuczępy (Tuczępy, Świętokrzyskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Modernizacja dróg wewnętrznych w Gminie Tuczępy”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina TuczępyTuczępy, Świętokrzyskie (powiat Buski →)opublikowano 9 maja 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Tuczępy

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010820

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Tuczępy 35

1.4.2.)Miejscowość

Tuczępy

1.4.3.)Kod pocztowy

28-142

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.4.7.)Numer telefonu

41 3533135

1.4.8.)Numer faksu

nie dotyczy

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@tuczepy.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.tuczepy.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00223057

2.2.)Data ogłoszenia

2025-05-09

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
6.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

Brak danych

Zawarto aneks do umowy o następującej treści: § 1 W § 35 wprowadza się zmiany i otrzymuje brzmienie: „Termin zakończenia realizacji przedmiotu Umowy określonego w §1 ustala się do dnia 30.04.2025r. § 2 W § 41.1 wprowadza się zmiany i otrzymuje brzmienie: „Wynagrodzenie ryczałtowe za realizację całego przedmiotu Umowy ustala się w wysokości: 301 199,33 zł brutto (łącznie z podatkiem VAT), (słownie złotych: trzysta jeden tysięcy sto dziewięćdziesiąt dziewięć złotych 33/100złotych).

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 500 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 459 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 500 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Tuczępy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tuczępy.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.