Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

„Remont wnętrz zabytkowej zabudowy dawnego Państwowego Gimnazjum Katedralnego i Gimnazjum Realnego (obecnie I LO Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Kołobrzegu)”

Zamawiający I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu (Kołobrzeg, Zachodniopomorskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Remont wnętrz zabytkowej zabudowy dawnego Państwowego Gimnazjum Katedralnego i Gimnazjum…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 331406378

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Łopuskiego 42-44

1.4.2.)Miejscowość

Kołobrzeg

1.4.3.)Kod pocztowy

78-100

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.4.7.)Numer telefonu

943544633

1.4.8.)Numer faksu

943544633

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

m.gorniak@lokopernik.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lokopernik.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6309a4c5-2383-4876-9459-18b70b1f8708

2.3.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00221796

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2025-05-08

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00430666

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.3.)Nazwa projektu lub programu

Inwestycja dofinansowana jest z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków - edycja druga

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Remont wnętrz zabytkowej zabudowy dawnego Państwowego Gimnazjum Katedralnego i Gimnazjum Realnego (obecnie I LO Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Kołobrzegu)”

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja przedsięwzięcia inwestycyjnego pn. "Remont wnętrz zabytkowej zabudowy dawnego Państwowego Gimnazjum Katedralnego i Gimnazjum Realnego (obecnie I LO Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Kołobrzegu" w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków - edycja druga. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale XVI do SWZ oraz załączniku nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa.

3.8.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2024-10-02

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

370 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Usługi Remontowo - Budowlane Sebastian Iwicki

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

671-171-17-09

4.3.3.)Ulica

Sienkiewicza 27

4.3.4.)Miejscowość

Kołobrzeg

4.3.5.)Kod pocztowy

78-100

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

1077837,07 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2024/BZP 00526527/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2025-05-06

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Wprowadzono roboty dodatkowe na prowadzonej inwestycji pn. „Remont wnętrz zabytkowej zabudowy dawnego Państwowego Gimnazjum Katedralnego i Gimnazjum Realnego (obecnie I LO Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Kołobrzegu)”

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

W związku z koniecznością, wprowadzono roboty dodatkowe na prowadzonej inwestycji pn. „Remont wnętrz zabytkowej zabudowy dawnego Państwowego Gimnazjum Katedralnego i Gimnazjum Realnego (obecnie I LO Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Kołobrzegu)”, które nie były ujęte w dokumentacji projektowej i zamówieniu podstawowym, a w chwili obecnej stały się niezbędne aby zakończyć zadanie. Prace dodatkowe do realizacji określono w Protokole konieczności nr 1 wraz z wyliczonym kosztorysem oraz wynikami pomiarów wilgotności (załącznik graficzny nr 1 do protokołu) - zgodnie z art. 455 ust. 1 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2024 poz. 1320 z późn. zm.)

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

18339,62

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kołobrzeg.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.