Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
237 250 zł
Umowa zawarta
5 maja 2025
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie usługi zarządzania i nadzoru w zakresie Projektu o nazwie „Termomodernizacja obiektu Internatu Zespołu Szkół Morskich w Darłowie”

Zamawiający Powiat Sławieński (Sławno, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie usługi zarządzania i nadzoru w zakresie Projektu o nazwie Termomodernizacja…”, wybierając ofertę wykonawcy InnoTech Piotr Kalinowski. Wartość umowy: 237 250 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
237 250 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 kwietnia 2025

    Termin ofert: 11 kwietnia 2025 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 maja 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy InnoTech Piotr Kalinowski (Namysłów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 237 250,00 zł (umowę zawarto 5 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT SŁAWIEŃSKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770979720

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Stefanii Sempołowskiej 2A

1.5.2.)Miejscowość

Sławno

1.5.3.)Kod pocztowy

76-100

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

e.sokolowska@powiatslawno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiatslawno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f5f7ad6b-78af-4a95-a796-c6e3246380eb

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie usługi zarządzania i nadzoru w zakresie Projektu o nazwie „Termomodernizacja obiektu Internatu Zespołu Szkół
Morskich w Darłowie”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f5f7ad6b-78af-4a95-a796-c6e3246380eb

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00216948

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00172251

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DI.272.6.2025.I

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi zarządzania i nadzoru w zakresie Projektu o nazwie „Termomodernizacja obiektu Internatu Zespołu Szkół Morskich w Darłowie” m.in. w zakresie finansowego i rzeczowego rozliczania na warunkach Umowy. Obowiązki Wykonawcy będą obejmować wszelkie czynności niezbędne do prawidłowego zrealizowania i rozliczenia Projektu, w szczególności do podstawowych obowiązków Wykonawcy będą należeć:
• kontakty z uprawnionymi organami, w tym instytucją udzielającą wsparcia na realizację Projektu
• monitorowanie i nadzór nad prawidłowością realizacji danych w ramach projektu (wskaźniki, cele projektu, wydatki, etc.);
• nadzór nad prawidłowością wykonania budżetu, celów i wskaźników projektu oraz monitorowanie ewentualnych odchyleń;
• wychwytywanie i analizowanie ryzyk/ryzyka;
• podejmowanie działań korygujących;
• nadzór finansowy nad prawidłowością realizacji projektu i planowanie wydatków na kolejne okresy sprawozdawcze;
• współpraca z osobami uczestniczącymi w projekcie;
• przygotowywanie, nadzór poprawności i kompletności dokumentów, umów na usługi, dostawy i roboty budowlane związane z realizacją projektu, w kontekście ich zgodności z projektem, w tym z umową o dofinansowanie;
• przygotowywanie, nadzór nad poprawnością i kompletnością dokumentacji przetargowej związanej z realizacją projektu, w kontekście jej zgodności z projektem, w tym z umową o dofinansowanie;
• przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z projektem, w tym m.in. opracowanie pism, raportów, dokumentów, wydruków do celów sprawozdawczości i korespondencji z NFOŚiGW i innymi instytucjami uprawnionymi do kontroli projektów lub/i wyznaczonymi do przeprowadzania badań, kontroli, audytu projektu oraz bezzwłoczne zarządzanie, nadzorowanie i opiniowanie (merytoryczne i finansowe) w zakresie zdarzeń wynikłych w okresie obowiązywania niniejszej umowy oraz opiniowanie propozycji projektowych i wykonawczych;
• asysta podczas kontroli projektu oraz jego zewnętrznego audytu, w tym przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z ww. kontrolą i audytem;
• monitorowanie wszelkich zmian w wytycznych programowych oraz innych regulacji prawnych mających wpływ na prawidłowe rozliczanie projektu, w tym przy zachowaniu instrukcji wewnętrznych dotyczących gospodarki finansowej;
• sporządzanie wniosków o płatność wraz z częścią sprawozdawczą;
• bieżący nadzór nad prawidłowością i terminowością realizowanych zadań i wydatków w zakresie zgodności z budżetem projektu, harmonogramem płatności oraz Wytycznymi programu;
• aktualizacja harmonogramu płatności i innych dokumentów w celu wykorzystania oszczędności w ramach projektu lub/i niezbędnych zmian w projekcie;
• opisywanie dokumentów księgowych zgodnie z wytycznymi, w tym kwalifikowanie odpowiednich wartości do kosztów kwalifikowalnych projektu;
• bezzwłoczne, nie później niż w terminie trzech dni roboczych pisemne informowanie Zamawiającego o istotnych zdarzeniach mogących mieć wpływ na realizację warunków Programu, w tym o powiadomieniu Zleceniobiorcy przez uprawnione podmioty o wszczęciu kontroli i/lub audytu Projektu, ich przebiegu, wymaganiach ze strony uprawnionych organów oraz wynikach ww postępowań.
• Wykonawca będzie zobligowany do zapewnienia stałego dyżuru koordynatora w okresie realizacji usługi, na warunkach wskazanych w Umowie.

4.5.3.)Główny kod CPV

79420000-4 - Usługi związane z zarządzaniem

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

237250,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

237250,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

237250,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

InnoTech Piotr Kalinowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7521370111

7.3.4)Miejscowość

Namysłów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

237250,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79420000-4Usługi związane z zarządzaniem
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Sławieński prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sławno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 237 250 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79420000-4 (Usługi związane z zarządzaniem). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: InnoTech Piotr Kalinowski (Namysłów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.